Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 marca 2026 04:41
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Gmina Międzyrzec Podlaski: Urząd nadal zdalnie

Urząd gminy przynajmniej jeszcze do 5 czerwca będzie pracował zdalnie. Kontakt z urzędnikami będzie możliwy za pomocą korespondencji tradycyjnej, mailowej oraz telefonicznie.
Gmina Międzyrzec Podlaski: Urząd nadal zdalnie

Autor: Google Street View

Mieszkańcy mogą załatwiać sprawy przez e-PUAP, pod adresem e-mail [email protected], [email protected]. Telefonicznie najlepiej zgłaszać swoje sprawy pod numerem 83 371 24 96 (fax: 083 372 48 26).  Na stronie internetowej gminy znajduje się też wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów i jednostek. Tradycyjną korespondencję można wysyłać na adres: Urząd Gminy ul. Warszawska 20, 21-560 Międzyrzec Podlaski.

Utrzymany zostaje punkt podawczy na parterze urzędu, sala nr 6, który pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.

W przypadku konieczności osobistej wizyty zaleca się wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania pod numerem 83 371 24 96. Płatności można dokonywać na rachunki bankowe: podatki, opłaty lokalne Nr 96 8039 0006 0000 0000 0443 0002; opłaty za odpady komunalne Nr 70 8039 0006 0000 0000 0443 0179. Kasa pozostaje czynna i przyjmuje wpłaty w godzinach 8:00-14:00. 

Na razie zawieszono dyżury radcy prawnego, pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz leśniczego. Wszystkie osoby przebywające w budynku urzędu proszone są o zachowanie zasad bezpieczeństwa, noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i utrzymywanie dystansu społecznego. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Szczery jerry 17.05.2021 14:49
Leniwa banda urzędasów . Wszyscy dawno normalnie pracują tylko oni się boją korony ale na zakupki chodzą i tam już się nie boją . Chore to

SARS-CoV-2 17.05.2021 15:49
W hipermarketach i kościołach nie ma koronaświrusa. Zresztą od lipca 2020 "nie trzeba już się jego bać".

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NajTreść komentarza: Jesteśmy bardzo zachwyceni tym rozwiązaniem, my mieszańcy, tylko opłaty za niskie !Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:52Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłatAutor komentarza: babsztyl !Treść komentarza: Miałem kiedyś w obiektywie kosa siedzącego na sierpniowym słoneczniku, w pełnym srebrnego blasku świetle księżyca w pełni, nie zdążyłem go zdjąć... Kto go wypłoszył ?Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:50Źródło komentarza: Niezwykły kadr z Okuninki doceniony w międzynarodowym konkursie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: hulajnoga ( electric )Treść komentarza: Śmiesznie niskie stawki za to parkowanie, będę wnioskował o pomnożenie przez 10 , strefę płatnego parkowania też trzeba powiększyć, dość już panoszenia się czterokółkowców w moim mieście !Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:36Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłatAutor komentarza: ZZTreść komentarza: Pan prezydent to nie skonsultował cen z mieszkańcami. Urzędnicy z UM już plują więc padać będzie dalej. Za taczkę też trzeba będzie zapłacić?Data dodania komentarza: 26.03.2026, 11:03Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłatAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Trafnie wytypowana strefa obejmuje starostwo, urząd gminy, Zus.......po co mieszkaniec ma blisko parkować i urzędnikom gitare zawracać.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 09:02Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama