Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:10
Reklama

CholimpeX

CholimpeX to wiodący dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego w województwie lubelskim z ponad 28-letnim doświadczeniem na rynku. Początki firmy sięgają 1993 r., kiedy to Jerzy Cholewa otworzył w Białej Podlaskiej jeden z pierwszych sklepów branży zaopatrzenia medycznego w ówczesnym województwie bialskopodlaskim. Od ponad ćwierć wieku pracownicy firmy służą swoją wiedzą i doświadczeniem osobom zmagającym się z niepełnosprawnościami i dysfunkcjami narządu ruchu oraz ich rodzinom.
CholimpeX

Rodzinny biznes zarządzany dziś przez syna, Michała Cholewę, to obecnie jedna z pięciu największych firm w branży w woj. lubelskim, która została na przestrzeni lat rozbudowana o nowe punkty sprzedażowe. – Nasz wykwalifikowany personel świadczy usługi w pięciu wyspecjalizowanych sklepach zaopatrzenia ortopedycznego na terenie: Białej Podlaskiej, Radzynia Podlaskiego, Międzyrzeca Podlaskiego i Parczewa. W najbliższej przyszłości planujemy również otwarcie sklepu w Brześciu – mówi Michał Cholewa. – We wszystkich punktach oferujemy szeroki asortyment i fachową obsługę w zakresie indywidualnego doboru sprzętu ortopedycznego. Nasi klienci, w ramach umowy z NFZ mogą realizować zlecenia na zaopatrzenie ortopedyczno-rehabilitacyjne, m.in. materace przeciwodleżynowe oraz wózki inwalidzkie i chodziki. Oferujemy także sprzęt rehabilitacyjny na indywidualne zamówienie klienta. Dysponujemy też szerokim asortymentem środków ochrony indywidulanej, płynami dezynfekującymi, maseczkami i rękawiczkami – podkreśla.

CholimpeX to nie tylko sprzedawca. Firma dysponuje największą w województwie lubelskim wypożyczalnią sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, jak łóżka, koncentratory tlenu, podnośniki itp., dowożąc go potrzebującym od Terespola po Lubartów i od Siemiatycz po Włodawę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje również możliwość  rozliczenia zakupów przez MOPS i PCPR oraz zakupów na raty.

– Rzeczywistość się zmienia, my jesteśmy niezmiennie otwarci, aby służyć pomocą. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 537 43 42 41 , adresem: [email protected] lub poprzez stronę www.cholimpex.pl - dodaje na koniec Michał Cholewa.

CholimpeX SMS O TREŚCI SPMK.4 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama