W ubiegły piątek, 21 maja, do komendy w Łosicach wpłynęło zgłoszenie o ugodzeniu nożem 19-latka. - Do zdarzenia doszło na terenie prywatnej posesji w jednej z miejscowości w gminie Stara Kornica. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szybko okazało się kto jest sprawcą tego zdarzenia. 34-latek odpowiedzialny za ugodzenie młodszego kolegi, z którym poróżnił się o kobietę, zbiegł z miejsca zdarzenia - informuje mł. asp. Nina Zaniewicz z KPP w Łosicach. W wyniku pracy łosickich kryminalnych został zatrzymany w Siedlcach. We wtorek, 25 maja, stanął przed sądem i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi mu teraz nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

Napisz komentarz
Komentarze