Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:22
Reklama

Firma Kalinowski

Firma Kalinowski to mocny gracz na rynku rolniczym. Choć weszła na rynek w 2020 r. to powstała na kanwie rodzinnej firmy "Anda" Danuta i Andrzej Kalinowscy ze Starej Kornicy, która ma 20-letnie doświadczenie. 
Firma Kalinowski

Firma Kalinowski zajmuje się skupem i sprzedażą zbóż. – Współpracujemy z rolnikami z województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Posiadamy również własne gospodarstwo rolne. Oprócz tego na wyposażeniu mamy magazyny na zboża i samochody z pompą  samozaładowczą. Możemy odbierać ziarno z gospodarstwa rolnika – mówi właściciel Tomasz Kalinowski. – Zakupione przez nas zboża trafiają do klientów indywidualnych w całej Polsce oraz na rynek zagraniczny. Zaopatrujemy przemysł młynarski, paszowy i rolniczy. Skupujemy owies, żyto, pszenżyto, pszenicę i mieszanki oraz kukurydzę i rzepak. Płacimy szybko przelewem lub gotówką, za co rolnicy nas cenią – podkreśla przedsiębiorca.

Firma Kalinowski oprócz skupu zbóż zajmuje się profesjonalnym krajowym transportem materiałów sypkich na terenie całego kraju oraz szeroko pojętą obsługą rolnictwa. Oferuje wynajem sprzętu i usługi rolnicze. Sprzedaje też nawozy oraz wapno. Przedsiębiorstwo cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rolników. – Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Jako lokalny lider w zakresie skupu zbóż i obsługi rolnictwa możemy zaoferować szereg dogodnych rozwiązań pozwalających naszym klientom na maksymalnie efektywną działalność i najlepsze ceny skupu. Dążymy do rozwoju naszej pozycji. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji z klientami, w oparciu o wzajemne zaufanie, otwartość i dostosowanie do oczekiwań. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą być spokojni o korzystną współpracę i gwarancję rzetelności - zaznacza Tomasz Kalinowski. Siedziba firmy mieści się w Starej Kornicy 159A.

Kalinowski – skup zbóż SMS O TREŚCI SPMK.7 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama