Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:55
Reklama

Nowy-Dach 

Nowy-Dach 

Firma Nowy-Dach ma osiemnastoletnie doświadczenie na rynku. – Kiedy zakładałem firmę byłem świeżo upieczonym absolwentem technikum budowlanego i postanowiłem spróbować swych sił. Założyłem własną działalność gospodarczą i tak zaczęła się historia mojej firmy – opowiada właściciel Cezary Wasiluk. – Początki nie były łatwe, ale z czasem moja firma się rozwijała i dziś mamy mocną pozycję na lokalnym rynku. – Oferujemy usługi, takie jak: montaż pokryć dachowych i blachodachówek, wykonanie podbitki dachowej, utylizację eternitu i azbestu, demontaż eternitu i azbestu oraz wykonanie więźby dachowej – mówi przedsiębiorca. Firma działa na terenie powiatu bialskiego i ościennych. Realizuje inwestycje na domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej. – Niedawno skończyliśmy inwestycję polegającą na wykonaniu poszycia dachowego o powierzchni 7,5 tys. mkw. na osiedlu bloków zamkniętych w Warszawie. Ale mamy też sporo mniejszych zleceń na lokalnym rynku. Wykwalifikowany oraz doświadczony personel firmy Nowy-Dach jest gwarancją wykonania prac na najwyższym poziomie przy zastosowaniu profesjonalnego i technicznie zaawansowanego sprzętu – zaznacza Cezary Wasiluk.

Firma Nowy-Dach mieści się przy ul. Pleszczyńskiego 1 w Międzyrzecu Podlaskim.

Nowy–Dach SMS O TREŚCI SPMK.10 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama