Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:04
Reklama

Lech Szewczuk – sprzedaż drewna kominkowego i opałowego

Lech Szewczuk – sprzedaż drewna kominkowego i opałowego

Firma powstała w 2016 r. – Zostałem emerytem i miałem dużo wolnego czasu. Jednocześnie obserwowałem rynek. Tu, gdzie mieści się siedziba przedsiębiorstwa, czyli w Rakowiskach rósł popyt na drewno kominkowe. Domy wyrastały jak grzyby po deszczu, a w nich kominki, dlatego zdecydowałem się założyć firmę – opowiada właściciel Lech Szewczuk

Jego działalność polega na zakupie drewna od nadleśnictwa lub osób fizycznych, przetworzeniu go na kominkowe i opałowe, a następnie sprzedaży. Firma oferuje klientom różne gatunki drewna, takie jak np. buk, klon, jesion, grab, akacja, dąb, olcha czy sosna. – Zapewniam dowóz materiału własnym środkiem transportu. Do 30 kilometrów bez dodatkowych opłat – zaznacza właściciel przedsiębiorstwa. 

Firma ma szerokie grono odbiorców, zarówno na terenie gminy, okolicznych powiatów, jak i nawet ościennych województw. - Razem z żoną prowadzimy tę działalność i wkładamy w nią wiele serca i wysiłku, dlatego klienci nas chwalą i wracają – podsumowuje Lech Szewczuk. Siedziba mieści się w Rakowiskach przy ul. Wspólnej 112.

Lech Szewczuk SMS O TREŚCI SPMK.8 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama