Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 13:13
Reklama

Nie mogą doczekać się chodnika 

Do redakcji Słowa Podlasia zgłosił się czytelnik, który wskazał, iż ul. Sidorska w stronę Czosnówki ma bardzo zakrzaczone pobocze. – Pieszy idąc tą drogą czy rowerzysta nią jadąc nie może skorzystać z pobocza bo jest zarośnięte krzakami. To bardzo niebezpieczna sytuacja, gdyż w przypadku, kiedy jakiś samochód będzie jechał brzegiem jezdni, to nie ma gdzie uciec – denerwuje się mieszkaniec gminy Biała Podlaska.
Nie mogą doczekać się chodnika 
Autor: fot. Archiwum

– Tą drogą często mieszkańcy chodzą na przystanek autobusowy, dlaczego nie można dla nich zrobić chodnika? W ten sposób może dojść do groźnego wypadku – podkreśla. O sprawie zakrzaczenia ul. Sidorskiej w stronę Czosnówki Słowo Podlasia pisało kilkukrotnie. Jak wcześniej informowała społeczność Czosnówki, z tym problemem boryka się już od kilkunastu lat. Mieszkańcy składali też petycję do Urzędu Gminy Biała Podlaska, ale odzewu nie było. Czy tym razem ktoś weźmie pod uwagę ich zdanie?

Wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk przekazuje, iż odcinek drogi za mostem na Rudce w kierunku Czosnówki będzie modernizowany w przyszłym roku. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 lipca


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zbulwersowany 21.07.2021 12:40
Jeśli potrącą kogoś ważnego to wtedy będzie chodnik i oświetlenie. Nikt ważny nie mieszka więc po co. Szkoda pieniędzy. Smutne to

czyt 21.07.2021 19:07
Nie potrącą, bo ważni są wożeni. Takim miejscem, jest most w Woskrzenicach. To jest niebezpieczne miejsce, gdzie przejść, przejechać rowerem (a są tacy, co muszą), stanowi poważne niebezpieczeństwo dla zdrowia i życiia, nawet przy dobrej pogodzie. Są też tacy, co rekreacyjnie jeżdzą rowerem po 2 - poszukiwacze zakończenia historii.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama