Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 01:43
Reklama
Reklama

Powiat bialski: Problemy z loterią szczepionkową 

Do Słowa Podlasia zgłosił się czytelnik, który kilkukrotnie próbował samodzielnie zapisać się na Loterię Narodowego Programu Szczepień. Niestety, zanim podał dane, połączenie było zrywane. Czytelnik zwraca uwagę, że nie jest ona dostosowana do starszych osób, które potrzebują więcej czasu na podanie danych osobowych.
Powiat bialski: Problemy z loterią szczepionkową 

Tadeusz z powiatu bialskiego jest seniorem – inwalidą, który chciał się zapisać na Loterię Narodowego Programu Szczepień. – Dzwoniłem trzy razy pod wskazany numer telefonu, niestety za każdym razem połączenie było zrywane. Zastanawiam się czy inni seniorzy mieli podobny problem. W końcu pojechałem do syna, który mieszka w Lublinie i on mnie zapisał. Uważam, że infolinia powinna być dostosowana lepiej dla starszych osób, które potrzebują więcej czasu żeby podać dane – denerwuje się czytelnik Słowa Podlasia.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 lipca


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama