Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:34
Reklama

Bracia Kurowscy

Bracia Kurowscy

Firma Bracia Kurowscy to przedsiębiorstwo rodzinne i prosperuje już od prawie 10 lat. Kiedy zaczął się bum na fotowoltaikę powstała idea zbudowania marki oznaczającej wysoką jakością. Przedsiębiorstwo Bracia Kurowscy to dwóch braci, którzy mają jeden cel i podążają za nowoczesnymi rozwiązaniami.

- Zaczęliśmy współpracować na początku z największymi graczami na rynku polskim. Budując swoje doświadczenie i otwierając kolejne drzwi do nowej wiedzy. Na początku zajmowaliśmy się tylko sprzedażą, ponieważ proces monterski był jeszcze na etapach, gdzie każdy uczył się tego fachu. Po dwóch latach pracy i budowaniu budżetu oraz relacji z dystrybutorami, ruszyliśmy na głęboką wodę – przekazuje właściciel firmy Patryk Kurowski.

Właściciele sami montują całą instalację. Klient już nie musi się martwić, że przyjadą podwykonawcy i już ich więcej nie zobaczy - dodaje. - Zajmujemy się też kompleksową obsługą klienta. Doradzamy wielkość i moc paneli fotowoltaicznych oraz wykonujemy ich projekt, następnie wypełniamy wszystkie niezbędne dokumenty, a następnie wykonujemy montaż. Klient od momentu podpisania z nami umowy, nie musi się kontaktować, w sprawie realizacji przedsięwzięcia, z innymi podmiotami. Zleceniodawca nie musi też zgłaszać się do zakładu energetycznego, bo robimy to za niego. Wykonujemy wszystkie rodzaje instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy też z firmą montującą pompy ciepła i klimatyzacje, gdyż sami chcemy skupić się wyłącznie na elektryce  – informuje właściciel firmy Patryk Kurowski.

Dodaje, że przedsiębiorstwo wykonuje montaż paneli na potrzeby klientów indywidualnych, rolników i firm. - Z dnia na dzień grono naszych kontrahentów rośnie, z czego jesteśmy bardzo dumni – podkreśla przedsiębiorca. – Doradzamy też przy wyborze dotacji do paneli fotowoltaicznych, które są aktualnie dostępne – wyjaśnia.

Więcej informacji o usługach firmy Bracia Kurowscy można znaleźć na stronie internetowej: www.braciakurowscy.pl.

Bracia Kurowscy SMS O TREŚCI SPMK.2 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama