Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:35
Reklama

Zakład Blacharstwo-Lakiernictwo Krzysztof Kamiński

Zakład Blacharstwo-Lakiernictwo Krzysztof Kamiński

Firma blacharsko-lakiernicza Krzysztofa Kamińskiego powstała w 1988 r. – Po skończeniu technikum zawodowego pracowałem w zawodzie u kolegi po fachu, ale patrząc na rosnący popyt rynku motoryzacyjnego, postanowiłem otworzyć własny serwis samochodowy – opowiada właściciel Krzysztof Kamiński. – Początki były technicznie trudne, wszystko wykonywało się ręcznie, nie było takich narzędzi i sprzętu jak dzisiaj, które ułatwiałyby pracę. O mieszalni lakierów kiedyś można było tylko pomarzyć, kolor dobierało się na podstawie prób i błędów, mieszając ze sobą komponenty – wspomina.

W związku z rosnącym rynkiem konsumenckim zrodził się pomysł na powiększenie oferty proponowanych usług. I tak w 1996 r. zakład został wyposażony w komorę lakierniczą, ramę do prostowania karoserii oraz laserowy pomiar płyty podłogowej Genesis II. Wzrosła też liczba zarówno zatrudnionych, jak i przyuczających się do zawodu osób. Przez ponad 30 lat istnienia do zawodu przyuczonych zostało około 50 uczniów, którzy teraz pracują w zawodzie lub otworzyli własne firmy. – Za przygotowanie zawodowe uczniów w 2006 r. Związek Rzemiosła Polskiego przyznał mi Złotą Odznakę Mistrza – podkreśla Krzysztof Kamiński.

Z roku na rok liczba zadowolonych i obsłużonych klientów wzrastała, dzięki czemu w 2010 r. zakład został rozbudowany oraz przeszedł modernizację wyposażenia. Do użytku zostały wprowadzone lakiery wodne, które są ekologiczne i sprzyjające środowisku. Dziś firma proponuje usługi blacharsko-lakiernicze samochodów osobowych i busów. – Idąc za potrzebą konsumenta, otworzyliśmy również wypożyczalnię samochodów zastępczych na czas naprawy, a także dla klientów indywidualnych, którzy w danej chwili potrzebują auta. Dodatkowo współpracujemy z firmami Assistance oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapewniamy opiekę osobie poszkodowanej na każdym etapie likwidacji szkody, od holowania samochodu, przez zgłoszenia szkody, profesjonalną naprawę i wypożyczenie samochodu zastępczego, po rozliczenie – mówi K. Kamiński.

Dodaje, że najbardziej w tym zawodzie lubi zadowolenie klienta przy odbiorze auta po naprawie. Pomoc w tej często niespodziewanej i trudnej chwili przynosi właścicielowi firmy największą satysfakcję.

Zakład mieści się w Łomazach przy ul. Lubelskiej 43. Więcej informacji na stronie internetowej www.kkaminski.com.pl

Zakład Blacharstwo-Lakiernictwo Krzysztof Kamiński SMS O TREŚCI SPMK.14 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama