Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:31
Reklama

Pin Up Sandy

Pin Up Sandy

Firmę Pin Up Sandy tworzą ludzie z pasją, dla których ważny jest rozwój. – Działalność na bialskim rynku rozpoczęliśmy w 2008 r. Wówczas kojarzono nas jako HD Studio. W 2010 r. otworzyliśmy siedzibę w budynku Eldom przy ulicy Zamkowej, a w 2013 r. otworzyliśmy Pin Up Sandy – opowiada właścicielka Sandra Mackiewicz.

Firma oferuje szeroki pakiet usług, począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych, przez stylizację paznokci, po strzyżenie damskie, męskie i dzieci. – W naszym salonie pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i używamy kosmetyków renomowanych marek. Ponadto proponujemy makijaże okolicznościowe lub permanentne. Bierzemy też udział w różnych konferencjach, rozwijamy się i szkolimy innych – zaznacza Sandra Mackiewicz.

Firma zajmuje się również profesjonalną fotografią, wideofilmowaniem, tworzeniem stron internetowych, animacji komputerowych, wirtualnych spacerów, obrazów na płótnie i wielu innych produktów internetowych.

Siedziba Pin Up Sandy mieści się przy ul. Augusta Fieldorfa 26/3 w Białej Podlaskiej.

Pin Up Sandy SMS O TREŚCI SPMK.12 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama