Gmina od dawna ubiegała się o własny posterunek. Komenda Główna Policji w Warszawie dała przedsięwzięciu zielone światło. Ma się znaleźć w miejscu obecnej pętli autobusowej w centrum Piszczaca. To ma być nowy budynek. – Na chwile obecną trwają rozmowy i przesyłanie pism dotyczących samej działki i jej podziału, a także jej stanu prawnego. Sama budowa leży po stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. My jako samorząd dajemy działkę i pokrywamy koszty dokumentacji – podkreśla Kamil Kożuchowski.
Obecnie gmina Piszczac podlega pod Komisariat Policji w Terespolu.

![Międzynarodowe podium w Łosicach. III „Dycha z Kopyta” przyciągnęła setki biegaczy [GALERIA ZDJĘĆ] Międzynarodowe podium w Łosicach. III „Dycha z Kopyta” przyciągnęła setki biegaczy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-miedzynarodowe-podium-w-losicach-iii-dycha-z-kopyta-przyciagnela-setki-biegaczy-galeria-zdjec-1778672363.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-12-04-2026-1778394029.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze