Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 07:56
Reklama

Gmina Radzyń Podlaski: Staranował radiowóz, padły strzały

Zarzuty usiłowania zabójstwa może usłyszeć 34-latek, który nie zatrzymał się do kontroli, staranował radiowóz i potrącił policjanta.
Gmina Radzyń Podlaski: Staranował radiowóz, padły strzały
Autor: fot. Policja

Informację o jadącym przez Gąsiory (gm. Ulan Majorat) z nadmierną prędkością oraz rozbitym światłem volkswagenie policjanci otrzymali w niedzielę 12 września po godzinie 17:00.

Gdy próba zatrzymania kierującego okazała się nieskuteczna, mundurowi ruszyli za nim w pościg. By utrudnić działania uciekający mężczyźni wyrzucali szklane butelki w kierunku policyjnego auta. 

- W Brzostówcu zorganizowano blokadę. Tam uciekinier staranował radiowóz i potrącił funkcjonariusza wydającego sygnał do zatrzymania - relacjonuje aspirant Piotr Woszczak z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. 

W rezultacie policjanci oddali w kierunku volkswagena strzały z broni służbowej. Po przestrzeleniu tylnych opon samochód zjechał z drogi i dachował. Za kierownicą siedział 34-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat. Pojazdem jechał również 25-letni mężczyzna. Obaj byli trzeźwi.

- Poszkodowanych zostało trzech funkcjonariuszy. Jeden z ciężkimi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu. Kierowca może usłyszeć nawet zarzut usiłowania zabójstwa - dodaje Piotr Woszczak. Od szofera i pasażera pobrano krew do dalszych badań na obecność substancji odurzających w organizmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: sdgfTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7141176?olo Black Adam Movie OnlineData dodania komentarza: 04.10.2022, 03:23Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:40Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Ruszają wypłaty dodatku węglowego. Wiemy, kiedy będą przelewyAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: nickjoeaTreść komentarza: https://www.linkedin.com/pulse/livestream-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-live-free-nba-preseason-/ https://www.linkedin.com/pulse/live-memphis-grizzlies-vs-orlando-magic-free-nba-preseason-basketball-/Data dodania komentarza: 04.10.2022, 01:39Źródło komentarza: Sebastian Szymański po raz kolejny zagrał w reprezentacji Polski
Reklama
Reklama
Reklama