Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 02:28
Reklama
Reklama

ŁOSICE: Tuż za podium 

Drużyna strażaków zajęła 4. miejsce w finale XVIII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej. 
ŁOSICE: Tuż za podium 

Autor: KP PSP Łosice/Facebook

W turnieju, który odbył się 15 września w Pruszkowie zagrali: Przemysław Radziwonka, Bartłomiej Radziwonka, Mateusz Daniluk, Karol Suracki, Artur Gral, Tomasz Zadrożniak i Daniel Żek. Futsaliści z KP PSP w Łosicach wykazali się świetną postawą sportową, zacięciem w walce o kolejne punkty i bardzo dobrą grą. Pokonali ich tylko rywale z Warszawy, Siedlec i Radomia. W finale spotkało się 38 drużyn z całego województwa.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama