Wszystko z myślą nie tylko o mieszkańcach, ale również przedsiębiorcach, którzy mają swoje siedziby na terenie międzyrzeckiej gminy. Świeżo zmodernizowana droga prowadzi bowiem nie tylko do posesji mieszkańców, ale również do jednego z lokalnych przedsiębiorców. Teraz poruszanie się po niej przebiega sprawniej, co ułatwia również klientom dotarcie do firmy. Inwestycja kosztowała prawie 250 tysięcy złotych i była dofinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wykonawca zadania to Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych „DROGBUD” Sp. z o.o. z Łukowa.
Reklama
Gmina Międzyrzec Podlaski: Droga dla przedsiębiorców
Samorząd zakończył przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Rogoźnica Kolonia.
- (pc)
- 27.12.2021 09:24

Autor: fot. UG Międzyrzec Podlaski
Data dodania:
27.12.2021 09:24
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos
Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!!
Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03
Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM]
Autor komentarza: Zulu Gula
Treść komentarza: A jak myślisz?
Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33
Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy
Autor komentarza: [email protected]
Treść komentarza: Czy nikt nie zginął?
Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53
Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy
Autor komentarza: Rafa
Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa.
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20
Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2
Autor komentarza: Stefan
Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka !
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45
Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze