Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:59
Reklama

Interwencja: Chcę jechać do Norymbergi, dostaję bilet do Berlina!

Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego regularnie przemierza koleją trasę ze swojego miasta do Norymbergi i z powrotem. Gdy wraca do domu, w Norymberdze kupuje bilet docelowy na pociąg do Międzyrzeca. Gdy chce w Międzyrzecu kupić bilet do Norymbergi – nie ma takiej opcji. Interweniowaliśmy w tej sprawie w PKP.
Interwencja: Chcę jechać do Norymbergi, dostaję bilet do Berlina!
W kasie biletowej na dworcu w Międzyrzecu Podlaskim klient nie może kupić biletu do Norymbergi. Interweniowaliśmy w PKP Inter City. Spółka podjęła kroki, by w kasie dworca w Międzyrzecu Podlaskim usługa świadczona przez przewoźnika była w pełni realizowana.

- Kilka razy próbowałem, w kasie w Międzyrzecu nie chcą nawet słuchać. Sprzedają mi bilet do Berlina – mówi międzyrzeczanin. - Tymczasem, w Norymberdze kupuję bilet na pociąg do Międzyrzeca Podlaskiego, nikt nie ma z tym problemu.

Fakt trasa jest z przesiadkami, nasz rozmówca zmienia pociąg w Warszawie i Berlinie. Jednak, jak mówi, to nie powinno mieć znaczenia. - Jesteśmy w Unii Europejskiej, nasi przewoźnicy powinni sprawnie operować na rynku międzynarodowym. Jeśli jadąc w naszą stronę da się kupić bilet do stacji docelowej, to nie rozumiem czemu u nas tak nie można – zastanawia się podróżny z Międzyrzeca. Mówi, że dla pasażera nieznającego języka może być problemem szukanie kas w obcym kraju, żeby tam dokupywać bilet na dalszą podróż.

Kasa na dworcu w Międzyrzecu Podlaskim jest punktem agencyjnym PKP Intercity S.A. Pytamy więc przewoźnika, czemu mieszkaniec Międzyrzeca nie może kupić tam biletu docelowego na przejazd koleją w obrębie UE. - Pasażer powinien mieć możliwość zakupu biletu we wskazanej relacji – informuje Agnieszka Serbeńska z zespołu prasowego PKP Intercity S.A.

W związku z tym, spółka podjęła kroki, by i w kasie dworca w Międzyrzecu Podlaskim pełna usługa świadczona przez przewoźnika była realizowana. - Agentowi, prowadzącemu kasę w Międzyrzeczu Podlaskim, przypomniane zostały zasady sprzedaży biletów z oferty międzynarodowej- poinformowała przedstawicielka biura prasowego PKP IC.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama