Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 19:56
Reklama
Reklama

Trener Orląt: Jestem zły, że mecz musiał zostać przełożony

- Jestem bardzo zły, że musieliśmy przełożyć spotkanie z Wólczanką – mówi Mikołaj Raczyński, trener trzecioligowych piłkarzy Orląt Spomlek Radzyń Podlaski.
Trener Orląt: Jestem zły, że mecz musiał zostać przełożony
Trener Mikołaj Raczyński jest niezadowolony, że mecz z Wólczanką musiał zostać przełożony

Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

Radzyńska drużyna miała 2 kwietnia zmierzyć się na swoim stadionie z rywalami z Wólczanki Wólka Pełkińska, ale po opadach śniegu nie było warunków do gry i spotkanie zostało przełożone na 13 kwietnia o godzinie 16.30. - Cały tydzień przygotowywaliśmy się do meczu z Wólczanką, w tym ćwiczyliśmy parę elementów właśnie pod zespół z Wólki Pełkińskiej – komentuje Mikołaj Raczyński. – Niestety, zagramy z nimi ostatecznie w fatalnym dla nas terminie, po spotkaniu z Unią w Tarnowie 10 kwietnia, gdzie do domu po dalekim wyjeździe wrócimy pewnie około północy. Wolałbym zdecydowanie zagrać z Wólczanką w minioną sobotę. Myśleliśmy jeszcze o tym, by zorganizować ten mecz zgodnie z terminem na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lubartowie, ale nie udało się.

Szkoleniowiec Orląt ma więcej zmartwień, nie może wystawić do gry jednego ze swoich pomocników, Michała Kobiałki, który ma kłopoty zdrowotne. – Ten zawodnik ma problem z mięśniem czworogłowym, ciężko określić, kiedy wróci do gry. W meczu z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim zagrał w drugiej połowie, ale znowu w treningu pojawił się problem. Michał przyszedł do nas przed rundą wiosenną za Maćka Filipowicza, który miał kłopoty zdrowotne, ale sam też musi zmagać się z tym samym. Inni nasi nowi gracze na szczęście są zdrowi, dużo wnoszą do gry zespołu Sebastian Kaczyński czy Mateusz Ozimek. Trochę zaległości ma Przemek Zdybowicz, bo miał dłuższą przerwę w grze, ale też nam może wiele dać.

W pierwszych ligowych spotkaniach w tym roku zespół z Radzynia Podlaskiego osiągnął już wszystkie możliwe wyniki: wygrał z Tomasovią w Tomaszowie Lubelskim 2:1, zremisował u siebie z Czarnymi Połaniec 2:2 i przegrał z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim 1:2. – Nie jestem zadowolony z tego początku rudny wiosennej, szkoda punktów w meczu z Połańcem, w którym goście mieli bezsensowny rzut karny. Na KSZO fatalne było w naszym wykonaniu pierwsze piętnaście minut, sami jesteśmy sobie winni, choć i tak można było pokusić się o remis, mieliśmy swoje sytuacje. Graliśmy jednak z zespołami, które „gryzą trawę”, by uciec od strefy spadkowej, to były trudne spotkania. Jak przychodziłem do Radzynia, to również każdy mecz w naszym wykonaniu był taki w walce o utrzymanie, nawet w Puławach z Wisłą walczyliśmy do końca i przegraliśmy 1:2, z „nożem na gardle”. W środę 6 kwietnia mamy mecz pucharowy (w półfinale na szczeblu LZPN-Oddział Biała Podlaska na wyjeździe z Podlasiem II Biała Podlaska o godzinie 16), więc z tego rytmu meczowego aż tak nie wypadniemy – podsumowuje Mikołaj Raczyński.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama