Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:08
Reklama

Czy ktoś widział Bogdana Goławskiego?

Policjanci z Radzynia Podlaskiego poszukują 66-letniego Bogdana Goławskiego, mieszkańca gminy Ulan-Majorat. Mężczyzna ostatni raz był widziany w 26 kwietnia w miejscowości Brzostówiec. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Czy ktoś widział Bogdana Goławskiego?
Zaginiony to 66 -letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat
Autor: KPP w Radzyniu Podlaskim

66-latek ostatni raz był widziany na trasie Brzostówiec - Radzyń Podlaski. Z ustaleń policji wynika, że widziany był również na terenie Łukowa. Poruszał się jasnozielonym rowerem.

Mężczyzna ma 175 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy i brodę nie strzyżone od około roku. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową koloru ciemnoszarego z kapturem, koszulę w niebiesko-czerwoną kratę, spodnie dresowe koloru czarnego i buty robocze trzewiki, wzmocnione na czubie blachą.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numer telefonu 47 81 422 10 lub na numer alarmowy 112.


Czytaj także: Już od tygodnia szukają 16-latka. Co się stało z Bartkiem?

Czytaj także: Tłumaczy, że działał spontanicznie. Grafficiarz zatrzymany przez policję


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama