Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:54
Reklama

Wpadł na jeździe bez uprawnień, odpowie za narkotyki

25-latek z Łosic złapany na jeździe samochodem bez uprawnień, odpowie nie tylko za to. Policjanci znaleźli przy nim środki odurzające i odkryli, że hodował konopie.
Wpadł na jeździe bez uprawnień, odpowie za narkotyki
25-latek z Łosic złapany na jeździe samochodem bez uprawnień, odpowie nie tylko za to. Policjanci znaleźli przy nim środki odurzające i odkryli, że hodował konopie
Autor: poglądowe/pixabay.com
Źródło: pixabay

Już samo zatrzymanie młodego mieszkańca Łosic przysporzyło policjantom pewnych trudności. Aby zatrzymać prowadzone przez niego auto, musieli go najpierw dogonić. Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend. 

– Policjanci łosickiej drogówki zauważyli za kierownicą opla mężczyznę, co do którego mieli podejrzenie, że nie ma uprawnień do kierowania. Zaparkował on pojazd na wjeździe do jednej z posesji w Łosicach i kiedy się zorientował że został „namierzony” przez funkcjonariuszy wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać – relacjonuje asp. Nina Zaniewicz, rzecznik prasowy KPP w Łosicach.

Policjanci ruszyli za uciekającym w aucie mężczyzną, który nie reagował na wezwania do zatrzymania. Gdy został zatrzymany, policjanci potwierdzili, że nie powinien kierować autem. – 25-latek miał zakaz prowadzenia pojazdów – wyjaśnia rzecznik Zaniewicz i dodaje, że w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli sadzonki konopi. Mężczyzna posiadał też środki odurzające.

– Został on osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, uprawy konopi oraz kierowania pojazdem pomimo zakazu. Za te przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat pobawienia wolności – informuje rzecznik KPP w Łosicach.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama