Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 00:49
Reklama
Reklama
Reklama

W końcu ruszamy! Spotkajmy się na kaskaderskim Monster Show!

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!
W końcu ruszamy! Spotkajmy się na kaskaderskim Monster Show!
Widzimy się w Międzyrzecu Podlaskim na targowisku przy ul. Zarówie już w piątek 13 maja o godzinie 19:00 oraz w Łosicach na targowisku przy ul. Targowej już w niedzielę 15 maja o godzinie 17:00

Autor: nadesłane do redakcji

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Międzyrzecu Podlaskim na targowisku przy ul. Zarówie już w piątek 13 maja o godzinie 19:00 oraz w Łosicach na targowisku przy ul. Targowej już w niedzielę 15 maja o godzinie 17:00. Zapiszcie te daty w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.

Emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy Cię na imprezę na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

pokazy driftu przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,

kontrolowane wypadki,

przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce,

przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce,

jazda na bocznych kołach samochodem czy quadem,

zaciekła jazda i demolka ogromnym Monster Truckiem wyposażonym w pokaźną V8.

A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund, biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach!  

Jedyny w Polsce dragster!

I to nowe "coś" jedyny w Polsce Autorobot niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,

oraz zupełnie nowy Monster Truck!


Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za free przejechać się jednym z naszych potężnych Monster Trucków!!!

 

UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem!!!

MIĘDZYRZEC PODLASKI

13.05 PIĄTEK GODZ. 19:00

TARGOWISKO

UL. ZARÓWIE


ŁOSICE

15.05 NIEDZIELA GODZ. 17:00

TARGOWISKO

UL. TARGOWA

Nie możesz tego przegapić! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy!!!

Czytaj też: Nowe wydanie Słowa Podlasia już gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemy

Obejrzyj też galerię: Kaskaderskie Monster Show – poczuj tę adrenalinę!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: RolnikTreść komentarza: Na chorych ludzi to powinno się zbierać pieniążki . Na leczenie . Ale dla jakiegoś przedsiębiorcy na odbudowę biznesu ? Pewnie z ubezpieczenia weźmie więcej niż to było warte . Każdy teraz o zdrowych zmysłach ubezpiecza swój biznes . KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH UBEZPIECZA!!!! A nam Rolnikom zawsze robią pod górkę i dotacje coraz mniejsze . To może i my rolnicy będziemy robić sobie zbiórkę bo mamy dotacje coraz mniejsze i Unia Europejska nas oszukuje . Nam rolnikom nich nie daje a przedsiębiorcy sobie zbiórki robią na biznesy .Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Alkomat dawać do końca życia .Treść komentarza: Wielu ludzi zna dane i wie kim byli pijacy . Ale świat i opinia publiczna powinna poznać imiona, nazwiska , adresy , zdjęcia itp tych ludzi aby ich omijać z daleka . Skoro pili alkohol w pracy to mogą też po pijanemu autem jeżdzić ( mogą ale nie muszą ) .... ale lepiej omijać takich z daleka . Ciekawe gdzie teraz pracę znajdą ? Nie bardzo chcą zatrudniać takich co w pracy chleją . Może gdzieś przy łopacie znajdą robotę lub w ochronie bo nigdzie indziej nikt ich nie zatrudni . Większość osób z okolicy wie o kogo chodzi i nie zatrusnią takich . Ja bym ich zatrudnił ale co dziennie bym ich sprawdzał alkotestem czy do pracy przychodzą trzeźwi ?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:10Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: FeliksTreść komentarza: To już takie stare aż żałosne.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:48Źródło komentarza: Podejrzany o zabójstwo ratownika medycznego jest poczytalnyAutor komentarza: Janko FujaraTreść komentarza: A może zacznijmy od tego, do czego ich dane są tobie potrzebne? Własnego życia nie masz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:14Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama