Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 01:36
Reklama

Radosny korowód studentów AWF. ZOBACZ ZDJĘCIA !

Dzisiaj na placu Wolności prezydent Michał Litwiniuk przekazał studentom AWF Biała Podlaska klucze do miasta. Tak rozpoczęły się juwenalia tej uczelni, które potrwają przez najbliższe dwa dni.
Radosny korowód studentów AWF. ZOBACZ ZDJĘCIA !
Studenci bielskiej AWF przemaszerowali na Plac Wolności
Autor: Michał Majka

Na plac Wolności tłumnie przybyli dzisiaj w kolorowym pochodzie studenci bialskiej filii Akademii Wychowania Fizycznego. Tańczyli i bawili się na głównym placu Białej Podlaskiej. Odbył się także konkurs przeciągania liny, w którym zmierzyły się ekipy studentów i urzędników miejskich na czele z prezydentem Michałem Litwiniukiem. Po tej rywalizacji, prezydent wręczył studentom klucze do miasta.

- Dzisiaj rozpoczynamy nasze dni kultury studenckiej na AWF-ie. Będą trwały dwa dni i na te dwa dni przejmujemy miasto. Po tym jak dostaniemy klucze do miasta od prezydenta, wracamy na uczelnię, gdzie będziemy bawić się do białego rana. Natomiast już jutro od godziny 10.00. zapraszamy wszystkich studentów na nasze obiekty – na stadionie lekkoatletycznym i naszych terenach zielonych. Chcielibyśmy podziękować naszym władzom uczelni oraz urzędowi miasta, że pozwolili nam zorganizować te juwenalia i że będziemy mogli po długiej przerwie spowodowanej covidem bardzo fajnie się bawić – mówi Konrad Pluta, przewodniczący rady samorządu studentów AWF Biała Podlaska .

Jeśli chodzi o atrakcje związane z juwenaliami to dzisiaj wystąpi na nich Smolasty. Oprócz niego zaprezentują się różni didżeje. W programie juwenaliów są też koncerty młodych zespołów, które dopiero zyskują popularność.

Czytaj także: W Piszczacu wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej. Znamy szczegóły

Czytaj także: Nie masz wkładu własnego na mieszkanie? Od 27 maja rusza wsparcie 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama