Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:34
Reklama

Fundacja wsparła szpital specjalistycznym sprzętem

Aparat do diagnostyki ultrasonograficznej trafił w ostatnich dniach do radzyńskiego szpitala powiatowego. To dar o wartości 90 tys. zł.
Fundacja wsparła szpital specjalistycznym sprzętem
Do szpitala w Radzyniu Podlaskim trafił sprzęt diagnostyczny w wartości 90 tys. zł
Źródło: Powiat Radzyński

Nieodpłatnie urządzenie przekazane zostało w formie darowizny przez Fundację św. Łazarza – Pomoc Lazareńska, powiatowi radzyńskiemu. Aparat Aloka ProSound SSD-3500SX o łącznej wartości 90 tys. zł będzie służył radzyńskiemu SP ZOZ w realizacji badań diagnostycznych. 

Sprzęt przekazał władzom powiatu i szpitala prezes fundacji Wojciech Karwowski. Fundacja  pozyskała urządzenie od Fundacji "Mocni na Starcie", podczas realizacji projektów związanych z działaniami naukowo-badawczymi. 

Czytaj także: W Piszczacu wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej. Znamy szczegóły

Czytaj też: Weź pieniądze na inwestycję w lesie. Znamy szczegóły naboru


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama