Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 lipca 2026 20:59
Reklama
Reklama
Reklama

Uwaga! Dziś mogą wystąpić burze z gradem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne o możliwym wystąpieniu burz z gradem. Radzi, aby zabezpieczyć rzeczy, które może porwać wiatr.
Uwaga! Dziś mogą wystąpić burze z gradem!
IMGW ostrzega przed burzami w powiecie bialskim, radzyńskim, parczewskim i łosickim

Autor: poglądowe/pixabay.com

INGW wydał ostrzeżenia 2 stopnia dla powiatów bialskiego i parczewskiego. Tam w godzinach 12-20 mogą wystąpić burze z gradem. Dla powiatów łosickiego i radzyńskiego wydano ostrzeżenie stopnia 1.  Na tych terenach burze z gradem mogą wystąpić w godz. 11-20.

Burzom będzie towarzyszyć gwałtowny wiatr. Warto zabezpieczyć rzeczy, które może porwać, szczególnie z balkonów i tarasów. 

Czytaj też: Kiedy wypłata 14 emerytury? Szybciej, niż sądzisz

Czytaj także: Mieszkańcy Łomaz: To skrzyżowanie jest niebezpieczne!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Okna Artpol
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Były pracownik Treść komentarza: W którym miejscu będzie kolejny zakład Wipaszu? Pomiędzy Międzyrzecem Podlaskim a Białą Podlaską ma być. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 17:32 Źródło komentarza: Gmina Biała Podlaska. Trwają konsultacje społeczne w sprawie planu ogólnego Autor komentarza: chudy rój Treść komentarza: Okuratnie się roz... Data dodania komentarza: 23.07.2026, 15:29 Źródło komentarza: Łomazy. 31-latka zginęła po tym, jak jej samochód uderzył w drzewo Autor komentarza: Ryś Treść komentarza: Ochrona przy wejściu na stadion też traktuje stałych kibiców w godziwym wieku jak bydło... Co taki pan po 50 ma wnieść im bombę w kieszeni od kurtki ??? Niech sprawdzają klub kibica a nie normalne osoby z karnetami ...... Data dodania komentarza: 23.07.2026, 12:35 Źródło komentarza: To miał być inny rywal [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Wolniej Ludzie Treść komentarza: Ludzie wolniej . Lepiej o 50 kilometrów na godzinę wolniej lub 50 lat za wcześnie . Co wam to da , że zajedziecie do celu 10 minut wcześnie czy 10 minut później . A auto nieźle się złozyło :-) Data dodania komentarza: 23.07.2026, 12:07 Źródło komentarza: Łomazy. 31-latka zginęła po tym, jak jej samochód uderzył w drzewo Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Może ktoś po nim dziedziczył i przyją spadek . Zarzutów nie postawią osobie przyjmującej spadek ale długi jak najbardziej się przejmuje jeżeli ktoś przyjął spadek . Precież te pieniądze nabrane od ludzi ktoś ma , nie rozpłynęły się w powietrzu czy wyparowały . Data dodania komentarza: 23.07.2026, 11:45 Źródło komentarza: Podział wśród poszkodowanych przez Mark-Bud? Porozumienie „to wizerunkowy parawan”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama