Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 06:16
Reklama
Reklama

W tej gminie realizują plan. Będą oszczędzać na świetle

Od kilku dni w gminie Borki jest wykonawca na realizację inwestycji, która przyniesie gminie znaczne oszczędności. Całość projektu ma być wykonana w przyszłym roku.
W tej gminie realizują plan. Będą oszczędzać na świetle
Wójt podpisał umowę z wykonawcą projektu, który przyniesie gminie oszczędności
Źródło: Radosław Sałata (fb)

Wójt podpisał umowę na realizację I etapu budowy oświetlenia energooszczędnego. Inwestycja składa się z 6 części. Łączna wartość zamówienia dla wszystkich części wynosi 757 047,00 zł brutto – informuje wójt Radosław Sałata. – Drugi etap inwestycji będzie realizowany na przełomie 2022 i 2023 roku.

Gmina realizuje przedsięwzięcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020, działanie 5.5 promocja niskoemisyjności woj. lubelskiego. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano: budowę kablowego oświetlenia drogowego Maruszewiec i Stara Wieś, budowę sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego w Tchórzewie, budowę sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego Tchórzewie Kolonii („Siarczysta Góra”), budowę kablowego oświetlenia drogowego na ul. Spółdzielczej w Borkach, budowę sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego w Krasewie oraz budowę sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego w Osownie.

Czytaj też: Chcą monitorować promieniowanie w Radzyniu Podlaskim

Świętował z przyjaciółką jej urodziny, a potem ją okradł


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama