Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 01:04
Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu. Zderzyły się dwa audi.

Do zderzenia dwóch samochodów marki Audi doszło wczoraj w miejscowości Brzozowy Kąt, w powiecie radzyńskim. W wyniku wypadku trzy osoby doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.
Wypadek na skrzyżowaniu. Zderzyły się dwa audi.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Brzozowy Kąt
Autor: KPP w Radzyniu Podlaskim

Do zdarzenia doszło wczoraj (16 maja). Kierujący samochodem audi, 46-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu innemu uczestnikowi ruchu – również poruszającego się samochodem marki Audi- znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem. Tym drugim autem przemieszczał się 26-letni mieszkaniec powiatu bialskiego, przewożąc dwie pasażerki w wieku 23 i 58 lat. W wyniku wypadku do szpitala trafili 26-letni kierowca i jego dwie pasażerki.

- Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że 46-latek był trzeźwy, natomiast od 26-latka została pobrana krew do badań w cel ustalenia stanu trzeźwości – wyjaśnia aspirant Piotr Mucha z radzyńskiej policji. - Wyjaśniajmy wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. 

Czytaj także: Skręcała w lewo, zderzyła się z rowerzystką

Czytaj także: Wpadł na jeździe bez uprawnień, odpowie za narkotyki


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid 17.05.2022 18:50
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Goljat 18.05.2022 09:53
Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Jaeschke z Zamościa?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama