Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:19
Reklama

Uderzał młotkiem i groził, że zabije

37-latek odpowie za uszkodzenie samochodu ciężarowego oraz groźby karalne. Mężczyzna uderzał w drzwi kabiny ciężarówki młotkiem. Groził przy tym jej kierowcy pozbawieniem życia. Agresor usłyszał już zarzuty.
Uderzał młotkiem i groził, że zabije
37-latek młotkiem uderzał w kabinę ciężarówki i groził jej kierowcy pozbawieniem życia
Autor: Pixabay

Do zdarzenia doszło przed weekendem w okolicy terminala samochodowego w Koroszczynie. Jak relacjonował pokrzywdzony, włączał się on do kolejki ciężarówek, które oczekiwały na możliwość wjazdu na przejście graniczne. Wtedy, jeden z kierowców zaczął na niego krzyczeć, że zajechał mu drogę. W pewnym momencie, krzyczący mężczyzna wysiadł ze swojego auta i kilkukrotnie uderzył młotkiem w drzwi od kabiny pokrzywdzonego 40-latka. Groził mu również pozbawieniem życia.

Wezwany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że agresywnie zachowującym się mężczyzną jest 37-latek. Swoje zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem na to, że inny kierowca próbował ominąć kolejkę. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów, został jednak zatrzymany do wyjaśnienia. Wartość uszkodzeń dokonanych przez 37-latka została oszacowana na kwotę około 3 000 złotych.

- Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny gotówkę – tłumaczy oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Czytaj także: Mandat nie tylko od policjanta. Kolejna służba zyska takie prawo

Czytaj też: Ukradli elektryczne hulajnogi. Były warte 12 tys. złotych


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama