Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:38
Reklama

Nie masz planów na weekend? Spotkaj się z Zamoyskim w Jabłoniu

Muzeum Augusta Zamoyskiego zaprasza na Spotkania z Augustem Zamoyskim, które odbędą się 22 maja na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Zamoyskich w Jabłoniu.
Nie masz planów na weekend? Spotkaj się z Zamoyskim w Jabłoniu
Spotkania z rzeźbiarzem odbędą się 22 maja na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Zamoyskich w Jabłoniu
Autor: archiwum

W programie wydarzenia przewidywana jest msza święta w 52. rocznicę śmierci Augusta Zamoyskiego, która zostanie odprawiona o godzinie 12.00 w kaplicy pałacowej.

W części artystycznej, o godzinie 13.15. planowane jest otwarcie galerii wystawowej poświęconej twórczości Augusta Zamoyskiego, pod tytułem: „Jestem autentycznym Jabłońcem”.

O godzinie 13.30 gminne zespoły artystyczne zaprezentują program pod tytułem: „Jestem autentycznym Jabłońcem”.

O 14.15. natomiast, Piotr Zabłudowski przekaże do muzeum rower z 1925 roku. Po tej części programu będzie można zwiedzić muzeum.

Współorganizatorami wydarzenia są: Gmina Jabłoń, Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu, Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłoniu, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Jabłońskiej, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu. 

Czytaj także: Szkoła w Łomazach z prestiżową nagrodą

Czytaj też: Polacy omijają salony i wybierają kilkunastoletnie auta


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama