Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 30 czerwca 2022 23:46
Reklama

Pojadą rowerami po zdrowie. Ty też możesz zapisać się na rajd!

Pod hasłem "Rowerem po zdrowie" odbędzie rajd rowerowy po okolicach Międzyrzeca Podlaskiego. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zapisy trwają do 26 maja.
Pojadą rowerami po zdrowie. Ty też możesz zapisać się na rajd!
"Rowerem po zdrowie" to rajd rowerowy po okolicach Międzyrzeca Podlaskiego. Organizatorem jest MOSiR. Zapisy trwają do 26 maja
Źródło: Pixabay

Międzyrzecki MOSiR wraz z Podlaskim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych, miastem Międzyrzec Podlaski oraz firmą Dr Gerard zapraszają na integracyjny rajd rowerowy pod hasłem "Rowerem po zdrowie", który odbędzie się już 29 maja wyruszy z pałacu Potockich. Początek rejestracji uczestników tego dnia o godz. 11:00, natomiast start wycieczki o godz. 11:30. Trasa będzie wiodła po drogach utwardzonych po mieście i wokół Międzyrzeca Podlaskiego. Jej długość wyniesie ok. 25 kilometrów.   

Zapisy trwają do 26 maja pod adresem e-mail [email protected] oraz nr. telefonu 83 371 64 20. Uczestnicy zgłoszeni w tym terminie otrzymają gadżety okolicznościowe.

 Na zakończenie wspólnej wycieczki przewidziano gry i konkursy oraz gorący poczęstunek.

Czytaj także: Noc Muzeów u Kraszewskiego w Romanowie. Sprawdźcie, co nas czeka

Koncert z okazji Dnia Matki w Kodniu


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama