Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:01
Reklama

Nowe wydanie Słowa Podlasia już gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemy

Kolejny numer Słowa Podlasia jest już gotowy. W nim czeka na Was wiele ciekawych artykułów z regionu. Pamiętajcie, że nasz tygodnik kupicie od wtorkowego poranka 24 maja w wielu punktach sprzedaży. Do wyboru macie też elektroniczną wersję gazety, dostępną na stronie www.eprasa.pl. A o czym konkretnie piszemy w najnowszym wydaniu?
Nowe wydanie Słowa Podlasia już gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemy
Słowo Podlasia kupicie od wtorku 24 maja w wielu punktach sprzedaży. Do wyboru macie też elektroniczną wersję gazety, dostępną na stronie www.eprasa.pl
Źródło: Słowo Podlasia

W najnowszym wydaniu Słowa Podlasia, czeka na Was, jak zwykle, mnóstwo ciekawych artykułów. Pamiętajcie, że nasz tygodnik kupicie także w elektronicznej wersji, wystarczy wejść na www.eprasa.pl. O czym piszemy w nowym numerze?

 • Trwają prace przy jednej z największych inwestycji wschodniej części Polski. Chodzi o autostradę A2, która swój bieg ma zakończyć na granicy Polski i Białorusi w Kukurykach. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych Autostrad co rusz informuje o kolejnych etapach przedsięwzięcia, a mieszkańcy coraz częściej dopytują, kiedy faktycznie zaczną się roboty w terenie w powiecie bialskim.
   
 • We wtorek 24 maja uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. Na pierwszy ogień pójdzie język polski. Co prawda egzamin zaliczą wszyscy zdający, ale wynik będzie miał wpływ na to, czy dostaną się do wymarzonej szkoły średniej.
   
 • W zeszły piątek społeczność miasta, uczniowie i nauczyciele tłumnie pożegnali wybitnego pedagoga, wieloletniego dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach i wychowawcę kolejnych pokoleń młodzieży – Mariana Kwiatka, który zmarł w wieku 92 lat.
   
 • 20 maja doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Motwicy. W zgliszczach znaleziono ciało mężczyzny.
   
 • O dębie Alojzym z Łuniewa ostatnio jest głośno w mediach, które opisywały historię nadania mu imienia. Teraz z kolei drzewo stało się powodem skargi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na działania rady gminy, a konkretnie na to, że radni ustanowili dąb… pomnikiem przyrody. 
   
 • W zeszłym tygodniu nasz Czytelnik poinformował nas o zanieczyszczeniach na rzece Krznie. W pobliżu Międzyrzeca Podlaskiego na powierzchnię wody wypłynęły dziesiątki śniętych ryb. Znad rzeki unosił się też nieprzyjemny zapach. Delegatura WIOŚ w Białej Podlaskiej pobrała próbki do kontroli. Dziś znamy już ich wyniki.
   
 • W weekend doszło do tragedii na drodze w miejscowości Olszyn w gminie Rokitno. 30-letni mężczyzna najechał na leżącego na drodze 50-latka. Pieszy zmarł. Trwa postępowanie wyjaśniające wszystkie okoliczności zdarzenia. 
   
 • W internecie pojawiło się zdjęcie miejskiego targowiska w Radzyniu Podlaskim. Na placu górują pnie drzew. Wielkie topole zostały pozbawione koron. Zdjęcie wywołało burzę wśród internautów, ale urzędnicy miejscy twierdzą, że taki był zamysł.
   
 • Już po raz trzeci w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się na początku września w Dworze Woskrzenice. Organizatorem plebiscytu jest Słowo Podlasia, przy współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie. 

To i wiele innych bieżących wydarzeń z regionu znajdziecie w papierowym i elektronicznym wydaniu naszego tygodnika.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama