Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:07
Reklama

Nasza agentka sprzedała mieszkanie w 6 dni!

Agentka Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej podpisała umowę rezerwacyjną na mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Anny Jagiellonki w 48 godzin od podpisania umowy pośrednictwa. Co więcej, w 6 dni doprowadziła do zawarcia aktu sprzedaży nieruchomości. Jak jej się to udało? O tym opowiada agentka Klaudia Mikiciuk-Szpera.
Nasza agentka sprzedała mieszkanie w 6 dni!
Klientowi zależało na czasie. Chciał sprzedać mieszkanie mamy i się udało
Autor: Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej

Praca agenta nieruchomości to mnóstwo wyjazdów i prezentacji nieruchomości, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i tysiące rozmów z ludźmi. Bywa ciężko. Są też takie chwile, w których proces sprzedaży przebiega szybko i bezproblemowo. Tak było i tym razem, mimo że był piątek 13-tego.

Klientowi zależało na czasie
 

– W piątek 13 maja z Bielska-Białej przyjechał do mnie pan Przemysław, klient który chciał sprzedać mieszkanie swojej mamy. Miał pełnomocnictwo notarialne na mieszkanie o powierzchni 37,30 mkw. Zależało mu na czasie, więc po dogadaniu szczegółów umowy pośrednictwa wzięłam się do roboty – opowiada Klaudia Mikiciuk-Szpera. – Klient chciał w pełni oddelegować sprzedaż nieruchomości. Zweryfikowałam stan prawny nieruchomości. Przeanalizowałam z kolegami strategię sprzedaży oraz marketingu. Wykonałam wstępne zdjęcia i wrzuciłam w relacji Facebooka zapowiedź tej nieruchomości oraz informację, że ofertę przygotuję po weekendzie – dodaje.

Zadowolone klientki
 

Agentka poinformowała klientów, poszukujących nieruchomości z jej bazy o nowym mieszkaniu i ich zaprosiła ich na prezentację. Każdemu z osobna udzielała informacji odnośnie mieszkania, sytuacji prawnej, dokumentacji oraz lokalizacji. – W sobotę po godzinie 18:00 otrzymałam telefon od agentki z innego biura nieruchomości z zapytaniem, czy w niedzielę mogłybyśmy się spotkać i zaprezentować mieszkanie jej klientce. Zazwyczaj niedzielę poświęcam swojej rodzinie i Panu Bogu, ale stwierdziłam, że należy sobie pomagać i jak najbardziej po 10:00 możemy się spotkać. Jakże było mi miło, kiedy zobaczyłam radość w oczach osoby poszukującej oraz w oczach agentki Basi, że nieruchomość spełnia oczekiwania – wspomina agentka Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej.

Klaudia Mikiciuk-Szpera (po prawej) z Północ Nieruchomości Biała Podlaska sprzedała mieszkanie w zaledwie 6 dni!

 

 

Szczęśliwy finał

W poniedziałek panie spotkały się w Kancelarii Notarialnej Natalii Zawrotnej przy ulicy Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Agentka Północ Nieruchomości złożyła w kancelarii dokumenty, które posiadała. Termin aktu został wyznaczony na 19 maja. Akt odbył się 19 maja, czyli w 6 dni od podpisania umowy pośrednictwa. Obie strony były bardzo zadowolone z transakcji. – Przesyłam serdeczne pozdrowienia stronom transakcji oraz pani Basi agentce z biura Investor, z którą tak miło się współpracowało – zaznacza agentka.

Chcesz w pełni oddelegować sprzedaż swojej nieruchomości? Zadzwoń do jednego z agentów Północ Nieruchomości z Białej Podlaskiej: Klaudii, Tomasza lub Wojciecha lub skontaktuj się z nimi przez Facebooka. Agenci przeprowadzą Cię przez cały proces transakcyjny i pomogą na każdym jego etapie. 

Czytaj też: Chcesz kupić mieszkanie, nie mając wkładu własnego? Będą wyższe limity dla kredytów z dopłatą

Chcesz kupić mieszkanie na rynku pierwotnym? Podpowiadamy, od czego zacząć


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Czytelnik 26.05.2022 09:11
W tym artykule brakuje mi informacji, CO Z MATKĄ ? Bo to, że syn sprzedał tanio jej mieszkanie to już wiemy.

Eeee 25.05.2022 17:59
Fascynujące jest to, że niedziele poświęcasz panu buku czy innemu abdullahowi, ale po co się z tym obnosić?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama