Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:01
Reklama

Mrozu i Krystian Ochman wystąpią w bialskim amfiteatrze

Adria Art, organizator wydarzeń kulturalnych, zaprasza na koncerty Mroza i Krystiana Ochmana, które odbędą się w lipcu w Białej Podlaskiej. Dla naszych Czytelników już niebawem będziemy mieli konkursy, w których do wygrania będą bilety na oba wydarzenia!
Mrozu i Krystian Ochman wystąpią w bialskim amfiteatrze
Mrozu zagra koncert w bialskim amfiteatrze 24 lipca
Źródło: Mrozu/Facebook

Mroza będzie można posłuchać 24 lipca, o godzinie 20:00. Jak podaje organizator koncertu, Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, tekściarz, który w swojej twórczości łączy blues, soul i rock’n’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a takie hity jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my, to kto” zna cała Polska. 

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. „Nic do stracenia” z tego albumu stał się najczęściej granym utworem w radiach w 2014 roku. 

W pracy nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Status złotej płyty uzyskał album „Aura”, którą Mrozu podzielił się z fanami w 2019 roku. Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. „Palę w oknie” to ostatni utwór promujący nowy, już szósty album artysty – „Złote bloki”. Krążek miał premierę w primaaprilisowy piątek 2022 roku. 

Ceny biletów na koncert Mroza to 80 i 120 złotych.

 

Krystian Ochman wystąpi w Białej Podlaskiej 30 lipca. Fot. Krystian Ochman/Facebook

 

W bialskim amfiteatrze wystąpi także Krystian Ochman. Zagra koncert 30 lipca o godzinie 19:00. To zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz uczestnik Eurowizji. Organizator koncertu pisze o nim tak: "Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie The Voice of Poland dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój debiutancki album pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 miliona odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tysięcy streamów w tydzień, debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty. 

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”. 

Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką, zimową trasę „Winter Tour ‘22” , gdzie zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.
Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy 4-osobowy zespół doświadczonych muzyków. 

Bilety na koncert Krystiana Ochmana w cenie 70, 80, 100 i 120 złotych.

Bilety na oba wydarzenia do kupienia TUTAJ.

Czytaj także: On zagra, a ona zaprezentuje swoje obrazy. Dorota i Grzegorz Kuliccy w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach

Czytaj też: W Dniu Matki podaruj mamie to, co najlepsze


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama