Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:36
Reklama

W Parczewie wygrał tenisista z Międzyrzeca Podlaskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie był organizatorem Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego na Otwarcie Sezonu 2022 w Parczewie.
W Parczewie wygrał tenisista z Międzyrzeca Podlaskiego
Tenisiści rywalizowali w turnieju w Parczewie
Autor: Fot. MOSiR Parczew

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Parczewa, Radzynia Podlaskiego, Międzyrzeca Podlaskiego, Wisznic, a także Płocka, Przemyśla i Sulejówka koło Warszawy. Organizatorzy rozlosowali zawodników do  dwóch grup, w których rozgrywano mecze eliminacyjne systemem każdy z każdym, po jednym secie. Do dalszych gier awansowało po dwóch najlepszych zawodników z każdej z grup. 

Grupę A wygrał Marek Leszkiewicz, przed Bartłomiejem Boguszem, obaj z Radzynia Podlaskiego. Grupa B była bardzo wyrównana i mecze eliminacyjne dostarczyły wielu emocji. W ostatecznym rozrachunku po podliczeniu wszystkich meczów pomiędzy zainteresowanymi zawodnikami pierwsze miejsce zajął Tomasz Sawczuk z Międzyrzeca Podlaskiego, przed Rafałem Osipiukiem z Wisznic. 

W półfinałach Marek Leszkiewicz poddał mecz z Rafałem Osipiukiem, natomiast Tomasz Sawczuk wygrał z Bartłomiejem Boguszem (6:3 w gemach). W wielkim finale parczewskiego turnieju Sawczuk wygrał z Osipiukiem (6:1). Na trzecim miejscu został sklasyfikowany Bogusz, a na czwartym Leszkiewicz. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Parczewa był Damian Dąbrowski. Organizatorzy nagrodzili pucharami czterech najlepszych zawodników, a mistrza i wicemistrza również kompletem piłek tenisowych.

Kolejność w grupach, grupa A: 1. Marek Leszkiewicz (Radzyń Podlaski), 2. Bartłomiej Bogusz (Radzyń Podlaski), 3. Tomasz Babkiewicz (Wisznice), 4. Paweł Nowacki (Płock), 5. Łukasz Kisiel (Przemyśl); grupa B: 1. Tomasz Sawczuk (Międzyrzec Podlaski), 2. Rafał Osipiuk (Wisznice), 3. Jarosław Makaruk (Sulejówek), 4. Damian Dąbrowski (Parczew), 5. Jan Juśkiewicz (Parczew).  Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama