Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:26
Reklama

Dzień Dziecka w Słowie Podlasia. Dziękujemy za odwiedziny!

1 czerwca to dla nas, dziennikarzy, wyjątkowy dzień. W Dniu Dziecka redakcję „Słowa Podlasia” odwiedzili uczniowie klasy 3c ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej. Poznali tajniki pracy naszego zespołu.
Dzień Dziecka w Słowie Podlasia. Dziękujemy za odwiedziny!
Zwieńczeniem tego miłego spotkania było wspólne pamiątkowe zdjęcie
Autor: Justyna Lesiuk-Klujewska

Dzieci przyjechały do nas z wychowawczynią Haliną Szelest oraz pedagogiem wspomagającym Anną Najdyhor. 

–  Ta wycieczka jest prezentem na Dzień Dziecka – podkreśla Halina Szelest. –  Po wizycie w redakcji udamy się do Biblioteki Barwnej, w której będziemy czytać o Marii Konopnickiej i grać w dziecięce gry – dodaje. 
 

Uczniowie obejrzeli newsroom, czyli serce naszego czasopisma. Obserwowali też pracę dziennikarzy. Sekretarz „Słowa Podlasia” Joanna Danielewicz opowiedziała im, na czym polega praca dziennikarza, redaktora i grafika i jak wyglądają poszczególne etapy powstawania naszego tygodnika oraz jak wygląda redagowanie tekstów na stronę internetową. Następnie dyrektor biura reklamy Joanna Olęcka wyjaśniła gościom, czym w biurze reklamy i w biurze ogłoszeń zajmują się handlowcy. W podziękowaniu za wizytę uczniowie podarowali nam słodkości i piękną laurkę z napisem "Słowo Podlasia". 

Laurkę podpisali wszyscy uczniowie i nauczycielki

Na kartce podpisali się wszyscy uczniowie i nauczycielki. 

Laurkę i cukierki odebrała dyrektor biura reklamy Joanna Olęcka

Zwieńczeniem tego miłego spotkania było wspólne pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy za odwiedziny! 

Czytaj też: Moc atrakcji na Dzień Dziecka. Mamy listę wydarzeń

Przed nami Dzień Rodziny w Halasach. Będzie sporo atrakcji!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!Autor komentarza: RealistaTreść komentarza: Każdy głupi już wie że na jesień szykują Nast koronkę 🤬🤬 Latem byli zdrowi dlaczego dzień wcześniej przed wojna na Ukrainie zawieszono srowida niema i nie było to przez głupia politykę zmarło ponad 200 tys Polaków przez PiS oczywiście jest sezon na przeziębienia Czy małpia grype już testują mają gotowa szczepionka 1) pandemia 2) Braki surowców przerwy dostaw towarów 3) zamieszki 4) Nowy rząd światowy Chcecie tego syfu??? For 55Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:26Źródło komentarza: Koronawirus wrócił. Szpitale znowu zapełniają się chorymi na COVID-19
Reklama
Reklama
Reklama