Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 13:24
Reklama

Kobieta uprawiała konopie, by się nimi nacierać. Efekt był „piorunujący”

72-letnia kobieta postanowiła zadbać nie tylko o swoje samopoczucie, ale również zdrowie. Nie kryła zadowolenia, kiedy policjanci ujawnili plantację na jej posesji.
Kobieta uprawiała konopie, by się nimi nacierać. Efekt był „piorunujący”
Autor: policja

Pewna 72-letnia kobieta na swojej posesji miała okazałą plantację konopi indyjskich, z których wytwarzana jest marihuana. Niektóre z 41 roślin miały nawet ponad metr wysokości. Seniorka ukryła rośliny, wysiewając je między pomidorami i malinami. Kiedy mundurowi ujawnili plantację, pasjonatka marihuany tłumaczyła, że używa jej wyłącznie do własnych celów: miała nacierać liśćmi nielegalnej rośliny bolące miejsca na ciele i – jak tłumaczyła mundurowym – efekt był „piorunujący”.

Bez względu na cudowne właściwości konopi, których doszukała się w roślinach starsza kobieta, policjanci musieli powstrzymać jej przestępcze działania. Okazało się przy tym, że nazwisko mieszkanki Krynic przewinęło się już przez policyjne kartoteki.

„Jak wynika z policyjnych systemów, 72-latka była już w przeszłości notowana za przestępstwa akcyzowe. Tym razem przed sądem odpowie za nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Zgodnie z artykułem 63 ustęp 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 3” – czytamy w policyjnym komunikacie.

Z wizyty u 72-latki powstała relacja wideo. Wirtualną „wycieczkę” po nielegalnej hodowli można obejrzeć [NA TEJ STRONIE].

 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
WNUK 09.06.2022 12:11
Śmiechu warte, zamknijcie ją na dożywocie, bo mogła zrobić komuś krzywdę tymi pokrzywami!

Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama