Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:28
Reklama

Kto zostaje, kto odchodzi z Trójki Międzyrzec Podlaski?

W nowym sezonie w drugiej lidze zespół siatkarzy Trójki Międzyrzec Podlaski będzie musiał radzić sobie bez kilku dotychczasowych graczy.
Kto zostaje, kto odchodzi z Trójki Międzyrzec Podlaski?
Kamil Kryszczuk (w środku) odchodzi z Trójki Międzyrzec Podlaski
Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

W Trójce odbyło się walne zebranie członków klubu. Prezes i jednocześnie trener naszych drugoligowych siatkarzy, Marcin Śliwa, już wcześniej zapowiadał, że chce zrezygnować z jednej z pełnionych przez siebie dotychczas funkcji. – Jesteśmy na etapie poszukiwań odpowiedniej osoby, która byłaby chętna przejąć stanowisko prezesa – mówi Marcin Śliwa. – Takiej, która wie na czym to polega. Jesteśmy po rozmowach, czekamy na decyzje. Czy ja będę nadal trenerem drugoligowego zespołu Trójki? To będzie zależało od nowego prezesa, jeżeli stwierdzi, że mogę poprowadzić zespół w kolejnym sezonie, to jestem otwarty na rozmowy.

Trójka ogłosiła, że poszukuje młodych, ambitnych siatkarzy, którzy chcą pogodzić grę w drugiej lidze ze studiami na AWF w Białej Podlaskiej. - Jako takich testów nie było, ale są zawodnicy, którzy zgłaszają się do nas, podsyłają materiały video. Nie mogę podać jeszcze konkretów, ale będziemy w tym temacie podejmować decyzje. Chodzi o zawodników, którzy przychodzą na studia w Białej Podlaskiej i mogą grać w drugiej lidze.  

Z naszej drużyny odchodzi kilku dotychczasowych graczy. – Odchodzi Kuba Gaładyna, który wrócił do Ostrołęki, Michał Trąbka przeszedł do KKS Kozienice. Ze względu na sprawy zawodowe ciężko byłoby pogodzić pracę z grą Kamilowi Kryszczukowi i to kolejny zawodnik, który od nas odchodzi – wyjaśnia Marcin Śliwa. – Zobaczymy co z Rafałem Kępką, który może odejść ze względu na sprawy rodzinne, będziemy jeszcze rozmawiać pod koniec lipca. Na obecną chwilę w naszym zespole może nie być już także Tomasza Nowackiego. Nadal grać ma natomiast Bartek Jesień, może pogra nawet więcej niż w ostatnim sezonie. Zostaje też Hubert Jankuniec. Zajęcia wznowimy w połowie sierpnia – podsumowuje szkoleniowiec. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama