Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 10 maja 2026 12:04
Reklama
Reklama
Reklama

Buraczewski najlepszym trenerem młodzieży, Wojczuk piłkarzem 3 ligi

Za nami XI Bialskopodlaska Gala Piłkarska na obiektach sportowych KS Az-Bud w Komarówce Podlaskiej, na którą zaprosili Lubelski Związek Piłki Nożnej - Oddział w Białej Podlaskiej oraz wójt gminy Komarówka Podlaska, Ireneusz Demianiuk.
Buraczewski najlepszym trenerem młodzieży, Wojczuk piłkarzem 3 ligi
Tomasz Buraczewski został wyróżniony wśród trenerów młodzieży

Autor: Fot. Michał Tusz

Podczas imprezy w ramach obchodów 100-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej poznaliśmy między innymi zwycięzców poszczególnych kategorii głosami kapituły. Wśród trenerów młodzieży najlepszy okazał się w naszym regionie w minionym sezonie Tomasz Buraczewski (Podlasie Biała Podlaska), sędzią piłkarskim Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska), a piłkarzem trzeciej ligi Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska), o którym wiadomo już, że zostaje w bialskiej drużynie na kolejny sezon. 

Piłkarzem czwartej ligi został wybrany Paweł Komar (Huragan Międzyrzec Podlaski), piłkarzem klasy okręgowej Damian Kaczmarek (Grom Kąkolewnica), piłkarzem klasy A - grupa 1 Kacper Waniowski (Victoria Parczew), piłkarzem klasy A - grupa 2 Marcin Kabat (Absolwent Domaszewnica), a piłkarzem klasy B Adrian Wysokiński (Huragan II Międzyrzec Podlaski). Nie wskazano zwycięzców w kategoriach: nadzieja piłkarska, trener seniorów, działacz piłkarski, samorząd-miasto, samorząd-gmina.

Podczas gali z udziałem między innymi prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bartnika, nie zabrakło wyróżnień, nagród i odznaczeń, były też występy artystyczne. Nagrodzono również drużyny z naszego regionu, które wywalczyły w minionym sezonie awans do wyższej ligi, a także zespoły, które triumfowały w rozgrywkach młodzieżowych. Szczegóły i galeria zdjęć na: http://www.bozpn.pl/2022/07/05/xi-bialskopodlaska-gala-pilkarska-komarowka-podlaska-02-07-2022-r-podsumowanie-galeria/

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wujek DariuszTreść komentarza: To jest ordynarny fejk nius. Wyrok, o którym mowa, niczego nie zmienia w sytuacji osób, które nie brały udziału w tym konkretnym postępowaniu.Data dodania komentarza: 10.05.2026, 08:32Źródło komentarza: Tysiące osób może domagać się od państwa zwrotu zaniżonych świadczeńAutor komentarza: KonczmyTreść komentarza: Jaki wstyd. Napluli na mnie tym wyrokiem. Wyginiemy.Data dodania komentarza: 9.05.2026, 20:40Źródło komentarza: Nieudany przerzut Afgańczyków pod Terespolem. Ukrainiec z wyrokiemAutor komentarza: RysiekTreść komentarza: Legia to gó..o tak jak i WPR!!!! Wstyd żeby tak się zachowywać. Złapać i ukarać i to porządnie.Data dodania komentarza: 9.05.2026, 06:39Źródło komentarza: Akty wandalizmu w gminie Łosice. Zniszczona wiata i pomazane bulwary [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AnonimTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 8.05.2026, 20:13Źródło komentarza: Z OSTATNIEJ CHWILI. Radzyń Podlaski. Marcin Kowalczyk pokieruje szpitalemAutor komentarza: NazarTreść komentarza: Masz trochę racji Cezary . Na Terebeli I i II nic ciekawego nie ma . Sama drobnica . Leszcze skarłowaciały nie słyszałem aby ktoś tam złowił Leszcze ponad 2 kg czy Japońce ponad kilo . Co do żwirowni w Woskrzenicach to też racja .... napuścili tam tych ryb , aż woda się gotuje , że nawet dziecko 10 letnie łowi karpie czy dziadek jesiotry . Takie zbiorniki dla dziadków z Białej . Na Terebelach nic konkretnego nie łowią a na Woskrzenicach ryb aż się gotuje bo to prywatny zbiornik wioskowy . Prawdziwy wędkarz na Bugu łowi , na jeziorach mazurskich , do Szwecji na szczupaki jedzie ale musi być i Terebela jak i Woskrzenice dla dziadków i uczących się łowić bo i oni muszą posiedzieć . Sumy to najlepsze ryby a jakie z nich kotlety dobre !!!Data dodania komentarza: 8.05.2026, 13:05Źródło komentarza: Przed nami Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Sosnówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama