Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:40
Reklama
Reklama

Msza i kwiaty na święto wojska

Święto Wojska Polskiego obchodzone jest 15 sierpnia. W Białej Podlaskiej symboliczne uroczystości zorganizowano kilka dni wcześniej i wzięły w nich udział władze miasta oraz powiatu.
Msza i kwiaty na święto wojska

10 sierpnia zgromadzone delegacje złożyły kwiaty przy pomniku 34. Pułku Piechoty przy ul. Warszawskiej, przy kościele przy ul. Terebelskiej, na cmentarzu parafialnym oraz przy pomniku pilotów przy ul. Dokudowskiej.

W uroczystościach wzięli udział m.in. wiceprezydent Michał Litwiniuk, wicestarosta Janusz Skólimowski, przedstawiciele służb mundurowych, emerytowani mundurowi oraz mieszkańcy. – Chcieliśmy uczcić pamięć tych, wobec których mamy osobiste i rodzinne zobowiązania – podsumował wiceprezydent Michał Litwiniuk.

Na koniec w kościele przy ul. Dokudowskiej odprawiona została msza. Koncelebrowali ją księża z bialskich parafii oraz kościoła św. Antoniego. 

 

(jd)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

josef 16.08.2017 14:59
Coś chuda ta uroczystość,żaden z oficjeli nie przyjechał ,a nawet nie przyszedł??

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kasia Treść komentarza: No jak widać nową Audi nie jest wcale bezpieczniej Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:53 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Jan Treść komentarza: Toż tam teren zabudowany to jak można wyprzedzać tyle pojazdów na raz . Przecież tam ludzie na spacery chodzą . Całe szczęscie że sam zginął a nie zabił niewinnych . Odbierać prawo jazdy takim . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Jarosław Stary Kawaler Treść komentarza: Takich dzbanów jest więcej . Nie raz widzę jak jedzie taki 150 /h i wyprzedza po 5-6 aut na raz . Jeszcze pół biedy jak to jest jakieś nowe auto którym można przydusić . Często się widzi , że tak kozaczą czy wyprzedzają dzbany w starych 15 letnich albo i starszych pełnoletnich 18+ śrutach . Nakupi taki jeden z drugim śrutów 15 letnich Audi, Bmw czy innych złomów z rocznika 2011 albo i starszych i buja grata . Nie mażne czy to 15 letni złom , który przechodzi badania po znajomości , nie ważne , że to 15 letni odżut sprowadzony z wysypiska od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach ale ważne , że jest i można cisnać grata ile się da a bezpieczeństwo to sprawa drugorzędna . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:41 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama