Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:00
Reklama

Pomóżmy Julii spełnić marzenia i pojechać na mistrzostwa

Reprezentantka klubu Fight Point Biała Podlaska, Julia Muchla, ma szansę na wyjazd na młodzieżowe mistrzostwa świata w muaythai w Malezji. Wiąże się to jednak z dużymi kosztami, dlatego utworzona została specjalna zrzutka, by pomóc naszej zawodniczce spełnić marzenia.
Pomóżmy Julii spełnić marzenia i pojechać na mistrzostwa

Na stronie zrzutka.pl czytamy: „Nazywam się Jula, mam 15 lat. W tym roku zdobyłam swój pierwszy tytuł Mistrzyni Polski w Muaythai oraz uczestniczyłam w zgrupowaniach Kadry Polski dzieci i kadetów PZMT (Polskiego Związku Muaythai – przyp. AK). Od początku trenuję w klubie Fight Point Biała Podlaska pod okiem trenera Klaudiusza Nazaruka. Teraz mam ostatnią szansę na start jako kadetka i dostałam powołanie na Mistrzostwa Świata w Malezji. Jednak problemem są olbrzymie koszty: 14 000 złotych, których sama nie jestem w stanie uzbierać w tak krótkim czasie. Wyjazd jest w dniach 9-22.08.2022r. Pieniądze będą przeznaczone na pokrycie kosztów biletu, hotelu i opłat startowych. Proszę wszystkich o pomoc. Jako zawodniczka chciałabym się rozwijać i wykorzystać swoją szansę”.

Link do zrzutki: 

https://zrzutka.pl/sx9t7t?fbclid=IwAR2sT53Kg3q5ZVcfk489nQGSdbWijCohvdtPT5OV4MJEXzWGQRZOSoHJ2ZU

Co to jest muaythai (boks tajski)? To tajski sport walki kładący nacisk na walkę w klinczu z wykorzystaniem uderzeń łokciami, nogami i kolanami. Cechami wyróżniającymi boks tajski na tle innych popularnych stylów jest szerokie użycie uderzeń łokciami i kolanami (w formule amatorskiej na łokcie, kolana i korpus są zakładane ochraniacze). W boksie tajskim kładzie się również szczególny nacisk na używanie niskich kopnięć okrężnych. Podstawą stylu jest niskie kopnięcie w udo. Dzisiejsze muaythai jest ringowym sportem walki, jest to styl walki w stójce (zawodnik leżący na deskach nie uczestniczy w walce). W Polsce boks tajski uprawia się od początku lat 90-tych XX wieku.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama