Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:46
Reklama

Kto jeszcze zagra w Huraganie Międzyrzec Podlaski?

Piłkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski mają za sobą ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem nowego sezonu w czwartej lidze lubelskiej. Podopieczni trenera Damiana Panka pokonali u siebie rywali z Mazovii II Miński Mazowiecki 1:0, bramkę zdobył Patryk Pakuła.
Kto jeszcze zagra w Huraganie Międzyrzec Podlaski?
Piłkarze Huraganu mają za sobą ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu w czwartej lidze
Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

Po wygranym 2:1 sparingu z trzecioligowym Podlasiem w Białej Podlaskiej Huragan pokonał na koniec grania w okresie przygotowawczym rezerwy Mazovii. Teraz przed naszą drużyną pierwszy mecz w nowym sezonie w grupie 1 lubelskiej czwartej ligi, 13 sierpnia o godzinie 15 u siebie z Lewartem Lubartów. – Na tydzień przed inauguracją nowego sezonu nie będziemy już rozgrywać sparingu, takie rozwiązanie preferuje trener Panek – mówi Mateusz Konaszewski, jeden z piłkarzy zespołu z Międzyrzeca Podlaskiego. – Z nowych zawodników ma zostać u nas Białorusin Gawriłow, może też Mateusz Urbański. Nie ma już z nami graczy z Ukrainy, dwóch chciał nawet zostawić trener Panek, ale sami zrezygnowali i wyjechali szukać klubów gdzie indziej. Być może trafi do nas Piotr Kuźma z Orląt Radzyń Podlaski, ale to zależy od tego, jak poukładają się transfery w klubie z Radzynia. Jest też Aleksander Olszewski z Podlasia Biała Podlaska, który z nami trenuje. W sparingu z Mazovią II zabrakło Mariusza Chmielewskiego, który był w tym czasie na obozie z drużyną juniorów Podlasia Biała Podlaska. Jest nas w kadrze 17-18 zawodników, może jeszcze ktoś dojdzie, na razie spokojnie przygotowujemy się do nowego sezonu - podsumowuje obrońca Huraganu. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama