Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 sierpnia 2026 08:55
Reklama
Reklama
Reklama

Niedźwiedź był najlepszy w trzecim turnieju o Grand Prix Parczewa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji był organizatorem III Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2022/2023.
Niedźwiedź był najlepszy w trzecim turnieju o Grand Prix Parczewa
W sali MOSiR w Parczewie do rywalizacji przystąpiło piętnastu zawodników

Autor: Fot. MOSiR Parczew

W sali MOSiR w Parczewie do rywalizacji przystąpiło piętnastu uczestników z miasta i gminy Parczew oraz innych miejscowości z województwa lubelskiego. Zawodnicy rywalizowali w systemie do dwóch porażek i trzech wygranych setów. Impreza dostarczyła kibicom wielu emocji, mecze stały na bardzo dobrym poziomie. Większość z nich kończyła się wynikami 3:2.

Najlepiej dysponowany w turnieju okazał się Bartłomiej Niedźwiedź z Lublina, który w finale pokonał 3:2 Grzegorza Sajnaja z Kociej Góry, lidera generalnej klasyfikacji Grand Prix Parczewa po dwóch turniejach. Bardzo dobry wynik uzyskał Grzegorz Wołowik z Parczewa, który ostatecznie zajął w zawodach trzecie miejsce. Na czwartej pozycji został sklasyfikowany inny gracz z Parczewa, Adam Kaczor. Kolejne wysokie miejsca zajęli Dariusz Abramowicz z Kolana oraz Piotr Rola z Paszenek.

Ostatni, decydujący turniej parczewskiego Grand Prix, zostanie rozegrany 26 lutego, po którym poznamy najlepszych zawodników w edycji 2023. Najlepszych czterech uczestników otrzyma cenne nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe pamiątki. Zapowiadają się duże emocje i zacięta walka o czołowe miejsca. Ostatni turniej w sali MOSiR rozpocznie się o godzinie 11.

Po trzech turniejach w klasyfikacji generalnej Grand Prix Parczewa w sezonie 2022/2023 prowadzi Grzegorz Sajnaj (Kocia Góra) – 295 punktów, przed Adamem Kaczorem (Parczew) – 260 pkt., Grzegorzem Wołowikiem (Parczew) – 255 pkt. i Dariuszem Abramowiczem (Kolano) – 250 pkt.

Kolejność w III Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2022/2023: 1. Bartłomiej Niedźwiedź (Lublin), 2. Grzegorz Sajnaj (Kocia Góra), 3. Grzegorz Wołowik (Parczew), 4. Adam Kaczor (Parczew), 5-6. Piotr Rola (Paszenki), Dariusz Abramowicz (Kolano), 7-8. Grzegorz Kazanowski (Parczew), Zbigniew Sikora (Kolano), 9-12. Roman Kupczyk (Lublin), Mirosław Olszewski (Parczew), Aleksander Slusariew (Parczew), Mirosław Korpysz (Paszenki), 13-16. Lena Romanowska (Chełm), Jan Sobechowicz (Łomazy), Krzysztof Kopiś (Parczew).



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mareczek - maniaku, Treść komentarza: Jaka sprawa? Data dodania komentarza: 13.08.2026, 17:18 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: Też pływałem, ale z kołem ratunkowym... Treść komentarza: Stan kanalizacji jest taki sam jak za rządów formacji politycznej pana Nikołajuka, gdy też zalewało dokładnie to samo miejsce, pytanie jest więc tylko polityczno-retoryczne. Słyszałem przemowę-trawę pani Gorczycy na jednej z rocznic Smoleńskich, ale gdzie jej tam do takich tuzów ( tuzin ? ) intelektu jak gwiazdy P.O. : Urszula Zieleńska, Kidawa-Błońska, Kotula, Izabela Bodnar, Marta Wcisło, Barbara Nowacka... i to tylko kilka z tej tasiemcowej listy... Data dodania komentarza: 13.08.2026, 13:56 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Kanalizacja deszczowa jest wydolna. Problem to mieszkańcy na pontonach Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: Trzeba wyposażyć Straż Gminną w ponton żeby mogła zebrać parę złotych z mandatów wystawionych osobom łowiącym ryby bez karty wędkarskiej. Data dodania komentarza: 13.08.2026, 12:15 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Kanalizacja deszczowa jest wydolna. Problem to mieszkańcy na pontonach Autor komentarza: Mareczek Treść komentarza: Siemano, wiecie może jak się skończyła sprawa właściciela? Dostał jakiś wyrok? Data dodania komentarza: 12.08.2026, 22:17 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: G...... Treść komentarza: Ciekawe czy prokurator i sąd podjęli decyzję aby go zamknąć na 3 miesiące w areszcie ? Dziadka 60 letniego zamknęli na 3 miesiące za to że zaorał kawałek drogi to tu jak najbardziej też powinien być areszt na 3 miesiące . Data dodania komentarza: 12.08.2026, 19:41 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama