Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 04:33
Reklama
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Czterech poszukiwanych trafiło do zakładu karnego

24 marca policja zatrzymała 4 poszukiwane osoby. Mężczyźni, za którymi wystawiono listy gończe, najbliższe miesiące spędzą w zakładzie karnym.
Czterech poszukiwanych trafiło do zakładu karnego
24 marca podczas działań policji zatrzymano 4 poszukiwane osoby. Mężczyźni za którymi wystawiono listy gończe najbliższe chwile spędzą w zakładach karnych

Źródło: Pixabay

24 marca parczewscy policjanci zatrzymali 4 poszukiwane osoby.

Jedną z 4 zatrzymanych osób jest 39-letni mieszkaniec Parczewa, który poszukiwany był listem gończym. Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy trafił do więzienia na 3 miesiące, ponieważ w warunkach recydywy prowadził pojazd mechaniczny w stanie nietrzeźwości pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

CZYTAJ TEŻ:

Zatrzymano również 40-letniego mieszkańca gminy Sosnowica, który skierowany został do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Jak wyjaśnia sierżant sztabowy Komendy Powiatowej Policji w Parczewie, Ewelina Semeniuk, 40-letni mężczyzna dopuścił się przestępstwa przeciwko rodzinie. Co ciekawe, podczas zatrzymania policjanci ujawnili w jego miejscu zatrzymania środki odurzające. Tak więc dodatkowo mężczyzna za posiadanie narkotyków wbrew przepisom ustawy i przeciwdziałaniu narkomanii również zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Dodaje, że pozostali poszukiwani to 60-letni mieszkaniec gminy Jabłoń oraz 42-letni mieszkaniec Parczewa. Pierwszy z nich najbliższe 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym ze względu na dopuszczenie się przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych oraz grożenie funkcjonariuszom w celu zmuszenia ich do zaniechania czynności służbowych. Drugi 42-letni mężczyzna poszukiwany był za liczne kradzieże oraz nieopłacenie grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: RolnikTreść komentarza: Na chorych ludzi to powinno się zbierać pieniążki . Na leczenie . Ale dla jakiegoś przedsiębiorcy na odbudowę biznesu ? Pewnie z ubezpieczenia weźmie więcej niż to było warte . Każdy teraz o zdrowych zmysłach ubezpiecza swój biznes . KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH UBEZPIECZA!!!! A nam Rolnikom zawsze robią pod górkę i dotacje coraz mniejsze . To może i my rolnicy będziemy robić sobie zbiórkę bo mamy dotacje coraz mniejsze i Unia Europejska nas oszukuje . Nam rolnikom nich nie daje a przedsiębiorcy sobie zbiórki robią na biznesy .Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Alkomat dawać do końca życia .Treść komentarza: Wielu ludzi zna dane i wie kim byli pijacy . Ale świat i opinia publiczna powinna poznać imiona, nazwiska , adresy , zdjęcia itp tych ludzi aby ich omijać z daleka . Skoro pili alkohol w pracy to mogą też po pijanemu autem jeżdzić ( mogą ale nie muszą ) .... ale lepiej omijać takich z daleka . Ciekawe gdzie teraz pracę znajdą ? Nie bardzo chcą zatrudniać takich co w pracy chleją . Może gdzieś przy łopacie znajdą robotę lub w ochronie bo nigdzie indziej nikt ich nie zatrudni . Większość osób z okolicy wie o kogo chodzi i nie zatrusnią takich . Ja bym ich zatrudnił ale co dziennie bym ich sprawdzał alkotestem czy do pracy przychodzą trzeźwi ?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 16:10Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: FeliksTreść komentarza: To już takie stare aż żałosne.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:48Źródło komentarza: Podejrzany o zabójstwo ratownika medycznego jest poczytalnyAutor komentarza: Janko FujaraTreść komentarza: A może zacznijmy od tego, do czego ich dane są tobie potrzebne? Własnego życia nie masz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 14:14Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama