9 maja o godz. 10:50 łosiccy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku na jednej z posesji w Nowej Kornicy.
Na miejscu okazało się, że 85-letni mężczyzna został przygnieciony przez samochód osobowy. Do nieszczęśliwego wypadku doszło, gdy 85-latek wykonywał prace naprawcze podwozia pojazdu.
- Przemyt papierosów wartych 3,7 mln złotych udaremniony w Koroszczynie!
- Jechał bmw prawie 250 km/h! Słono za to zapłaci [VIDEO]
- Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy, ofiara brutalnego ojczyma
Niestety nieprawidłowo zabezpieczony samochód spadł na mężczyznę, przygniatając go.
– Ze względu na stan osoby poszkodowanej kilkunastu strażaków własnymi siłami natychmiast podniosło i zabezpieczyło auto, po czym ewakuowano mężczyznę i przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego – informuje st. sekc. Karol Suracki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach.
Niestety mężczyzna nie przeżył.


![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze