Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 03:59
Reklama
Reklama
Reklama

Słoiki z suszem w mieszkaniu, a w nich sporo marihuany

W mieszkaniu dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej policja znalazła słoik z suszem. Okazało się, że to 100 porcji dilerskich marihuany.
Słoiki z suszem w mieszkaniu, a w nich sporo marihuany
W mieszkaniu dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej policja znalazła słoik z suszem. Okazało się, że to 100 porcji dilerskich marihuany

Źródło: Policja

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 30 i 36 lat. 

W miniony poniedziałek 15 maja do zajmowanego przez nich mieszkania weszli bialscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową. Z pozyskanych przez nich wcześniej informacji wynikało, że mieszkańcy Białej Podlaskiej trzymają w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. 

Gdy policjanci weszli pod wskazany adres potwierdziły się ich przypuszczenia. W saszetce, należącej do 30-latka ujawnili słoik, a w nim woreczki z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania ustalili, że jest to marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji dilerskich tego narkotyku – przekazuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W mieszkaniu dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej policja znalazła słoik z suszem. Okazało się, że to ponad 100 porcji dilerskich marihuany (fot. Policja)

W pokoju 36-latka, kryminalni również ujawnili słoik z marihuaną. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyźni trafili do aresztu. 

CZYTAJ TEŻ: 

Usłyszeli już też prokuratorskie zarzuty. 30-latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Starszy z mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków. Zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwo. Grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności – informuje rzeczniczka policji.

Obaj mężczyźni znajdują się pod dozorem policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Vox populi vox dei 18.05.2023 16:06
Marihuana rekreacyjna powinna być legalna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rolnik - maniaku,Treść komentarza: Rolnin a ty wyciągasz łapy po dotacje z unii europejskiej i tylko daj daj daj . Gnojowicę wylewasz , palisz opony i drogi blokujesz i tylko Unio Europejka daj daj daj ....Data dodania komentarza: 3.02.2026, 16:01Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Rolnikom zawsze mało byłoTreść komentarza: wam rolnikom zawsze było mało . Gdyby nie Unia europejska i dotacje to byście dalej papajami jeżdzili , w gumofilcach chodzili i w kufajkach . Płoty byście podpierali kołkami . A tak za pieniądze unii europejskiej pobudowaliście domy , kupiliście traktory i zamieniliście gumofilne na buty sportowe .Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:53Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: "Prześledziłeś drogę każdej złotówki z twoich podatków" Tym wpisem udowodniłeś że nie masz bladego pojęcia o podatkach. Rolnik dawał ogłoszenie. Zainteresuj sięData dodania komentarza: 3.02.2026, 15:41Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Duda-miał ,,złoty róg,, ...Treść komentarza: Niech Andrzej Duda przypomni sobie pewien wieczór spędzony wraz z tłumami pełnych nadziei na zmiany ludzi na Placu Wolności w Białej Podlaskiej, w listopadzie 2015 r. Nigdzie w Polsce tylu ludzi na spotkanie z Dudą już nie przyszło... Później Andrzej Duda, jako Prezydent R.P. nadzieje wszystkich tych ludzi, którzy wtedy tam byli, roztrwonił, marnie roztrwonił... ale ładnie wtedy przemawiał, ładnie...Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:00Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Chudy RójTreść komentarza: Przełożony im polewał i pił z nimi? Przełożony nie ma obowiązku biegać z alkomatem przez całą zmianę, chudy umysłowo chłopaczku.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 11:17Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama