Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 15:50 w miejscowości Osowno w gminie Borki.
– Kierujący motorowerem marki Yamaha w wyniku niedostosowania prędkości i niesprawnego układu hamulcowego zjechał na pobocze drogi, a następnie spadł w zaniżenie terenu. Motorowerem kierował 15-letni mieszkaniec gminy Borki – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.
W wyniku wypadku 15-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania, a motorower od kilku lat nie był poddany wymaganym badaniom technicznym. Motorowerzysta był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia.
PRZECZYTAJ TEŻ:


![Powiat łosicki. Policjanci będą znakować rowery [TERMINY] Powiat łosicki. Policjanci będą znakować rowery [TERMINY]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-powiat-losicki-policjanci-beda-znakowac-rowery-terminy-1772822998.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze