Załatwili Granit w osiem minut

Huragan Międzyrzec Podlaski pokonał w Bychawie miejscowy Granit 3:0.
Międzyrzeczanie gładko wygrali w Bychawie.

Autor: Huragan Międzyrzec Podlaski

Już w 1 minucie Bartosz Semeniuk strzelał na bramkę po akcji skrzydłem Mateusza Panasiuka. Piłka odbiła się od obrońcy, trafiła na głowę Aleksandra Sycheva. Jego strzał z trudem obronił bramkarz gospodarzy. W 13 minucie Huragan zdobył bramkę. Panasiuk dograł piłkę do Pawła Radziszewski, a jego centrostrzał bramkarz wrzucił sobie do bramki. Cztery minuty później składna akcję przeprowadzili goście. Szczepan Felczak zagrał idealnie do Piotra Krzewskiego, któremu nie pozostał nic innego jak zdobyć bramkę. Chwilę później Semeniuk z Sychevem przeprowadzili kontratak, który ten drugi zakończył bramką na 3:0. Mateusz Konaszewski w 37 minucie miał przed sobą praktycznie pustą bramkę jednak nie trafił czysto w piłkę. W 57 minucie wychodzącego na czysta pozycję Milana Storto sfaulował obrońca Granitu za co obejrzał czerwoną kartkę. W 74 minucie Konaszewski strzelił mocno na bramkę piłka zdaniem zawodników Huraganu odbiła się od reki obrońcy, ale sędzia był innego zdania. W 75 minucie w bardzo dobrą sytuację miał Kacper Śledź, niestety jej nie wykorzystał. W 90 minucie gospodarze mieli szansę na honorowego gola jednak piłka po strzale jednego z nich przeleciała nad bramką strzeżoną przez Wiktora Krasowskiego.

Przemysław Sałański, trener Huraganu Międzyrzec Podlaski

- Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego wyniku. Pozwala nam on umiejscowić się w górnej części tabeli. A to jest nasze miejsce docelowe. Graliśmy dobrze, skutecznie i na zero z tyłu co nie jest bez znaczenia. Rywal może nie był z najwyżej półki, ale trzeba takie mecze w których jest się faworytem umieć wygrać. Przed nami w środę mecz derbowy. Na pewno Grom będzie chciał nam się przeciwstawić a my nie mamy zamiaru tego meczu nie wygrać. Więc jak to w derbach powinno być ciekawie.

Granit Bychawa – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 (0:3)

Bramki: Radziszewski 13, Krzewski 17, Sychev 21

Huragan: Krasowski – Felczak (77 Ochnik), Koryciński, Konaszewski, Warda, Panasiuk (77 Urbański), Radziszewski (59 Czumer), Storto, Krzewski (59 Śledź), Sychev (72 Bujalski), Semeniuk (24 Łęcki)