Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 11:00
Reklama
Reklama
Reklama

Zderzenie motoroweru z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala

27 września w miejscowości Komarno-Kolonia 14-latek jadący motorowerem zderzył się z oplem. Nastolatek prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy auta. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Zderzenie motoroweru z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala
27 września w miejscowości Komarno-Kolonia 14-latek jadący motorowerem zderzył się z oplem. Nastolatek prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Autor: KMP Biała Podlaska

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem marki Router Metro, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy opla combo. Za kierownicą samochodu siedział 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, natomiast motorowerem kierował 14-letni mieszkaniec gminy Konstantynów. Jak ustalili mundurowi nastolatek nie posiada uprawnień do kierowania skuterem – przekazuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. W chwili zdarzenia kierujący oplem był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Od drugiego kierowcy pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem marki Router Metro, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy opla combo. KMP Biała Podlaska

Policjanci przypominają, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to tzw. ”niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, którzy narażeni są najbardziej na tragiczne skutki zdarzeń drogowych. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą, by uniknąć tragedii na drodze.

PRZECZYTAJ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cenzura już działa, na całego !Treść komentarza: Kto zakazuje cokolwiek TVN ? Czy TVP w likwidacji ? Czy innym pomniejszym wysługusom tuskoludkowej władzy ?Data dodania komentarza: 4.02.2026, 10:19Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Jp.yyy34Treść komentarza: Przecież wszystkie mięso na świecie to i tak sztucznie modyfikowane. Więc co to za różnica czy to polski rolnik produkuje, z Unii europejskiej czy z Ameryki Południowej. Mało wiesz o rolnictwie. Szwagier trzyma trzyma trzodę chlewa na sprzedarz. Ale tego tucznik którego sam chce zjeść karmi inaczej. Tak że nie wiem czy warto wspierać polskie rolnictwo.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 09:32Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: ChudyTreść komentarza: Zalesie mocno uderzyło. W sumie finisz tych głosowań, ale wielkiego ruchu nie widać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 07:57Źródło komentarza: Pozostało już tylko kilka dni na głosowanieAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: Osobiście uważam, że wolność słowa to wolność słowa i nikt nie powinien niczego zakazywać ani w stosunku do TVN ani Republiki, Trwam czy jakiejkolwiek stacji, gazety, radia czy portalu. To samo tyczy się wypowiedzi wszelkiej maści osób publicznych i nie publicznych. Pamiętać jednak trzeba by ponosiły one odpowiedzialność za przekazywane treści. Ludzie rozumni poradzą sobie z wyborem przekazu i treści bo świetnie widzą kiedy ich TVN czy Republika robi w wała lub podpuszcza. Weto Prezydenta Andrzeja Dudy było dobre, że nacisk wywierali amerykanie to logiczne bo mieli udziały w TVN i tyle w temacie. Reszta to niepotrzebny szum medialny.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 07:54Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: "Rolnik - maniaku," - chory maniaku,Treść komentarza: Gdyby nie ci rolnicy to byś z głodu zdechł, chory maniaku. Pewnie jesteś z tych geniuszy, co myślą, że mięso czy mleko powstaje w fabryce.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 23:27Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama