Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 11:34
Reklama baner reklamowy
Reklama

Pobiegną przez Platerów. Publikujemy trasę imprezy

Coraz bliżej do startu wielkiego biegu przez Platerów – podlaskiej stolicy jabłka. Zapisy już prawie zamknięte. Organizatorzy zachęcają do wspólnego kibicowania i kosztowania specjałów z lokalnej dumy sadowników.
Pobiegną przez Platerów. Publikujemy trasę imprezy
Organizatorzy zachęcają do wspólnego kibicowania i kosztowania specjałów podlaskiej stolicy jabłka

Źródło: Biegiem Przez Platerów

W niedzielę, 8 października zawodnicy po raz dwunasty ruszą „Biegiem przez Platerów”. Oprócz rywalizacji nie zabraknie nieodłącznej części imprezy – Strefy Jabłka. Owoce będą także w punktach na trasie i na mecie, a tłoczone soki znajdą się wśród nagród dla zwycięzców. Wydarzenie tradycyjnie już zamyka ognisko integracyjne.

Na uczestników biegu czekają dwie atestowane trasy. Start i meta wyścigów zaplanowana jest na ulicy Dworcowej 21 w pobliżu Biblioteki Publicznej w Platerowie. Półmaraton to jedna pętla – z Platerowa, ulicą Kościelną w kierunku Kisielewa, dalej przez miejscowości Michałów, Mężenin-Kolonia, Mężenin (tutaj malowniczy odcinek z widokiem na rzekę Bug), Klimczyce-Kolonia, Lipno i przez Kisielew powrót na metę w Platerowie. Trasa biegu na 5 km i marszu Nordic Walking to również jedna pętla. Start z ulicy Dworcowej, dalej ulicą Kościelną, przed skrzyżowaniem w Kisielewie „nawrotka”, a w Platerowie zakręt w ulicę Spokojną, Pocztową, 3 Maja, Kościelną i Dworcową aż do mety.

Trasa biegu przez miejscowości: Nowodomki - Michałów - Mężenin - Klimczyce - Lipno - Kisielew - Platerów

PRZECZYTAJ TEŻ: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Aaa - maniaku, Treść komentarza: "Wyszły z wody w innym miejscu bez poinformowania znajomych" - gdzie tu jest napisane, że to żart? Data dodania komentarza: 1.07.2026, 08:51 Źródło komentarza: Łańcuch życia i nurkowie w akcji. 20-latki wywołały alarm nad Jeziorem Białym Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Tylko oficialne pomiary się liczą . Co tam ktoś u siebie w Białej na posesji zobaczył na termometrze to jest warte funta kłaków . Ale fakt rekord padł jak podaje IMGW 40,5 . Poprzedni rekord wynosił 40,2 i padł 29 lipca 1921 r. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 19:58 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama