- Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy kolejną, już czwartą edycje akcji rowerowej w naszym sklepie w Białej Podlaskiej – poinformował właśnie media pan Marek, właściciel serwisu rowerowego i sklepu rowerowego Delta al. Jana Pawła II.
Do tej pory towarzyszyliśmy panu Markowi w każdym finale akcji , którą rozpoczął w 2020 roku, jesienią. Od tego czasu co roku przyjmuje jesienią rowery, których właściciele już nie potrzebują. Przez zimę przechodzą w jego serwisie lifting i wiosną trafiają w nowe ręce.
- Ideą organizowanej akcji jest zebranie rowerów od darczyńców, mieszkańców Białej Podlaskiej oraz okolicznych miejscowości z całego powiatu a następnie po ich wyremontowaniu przekazanie ich do domów dziecka oraz placówek opiekuńczo wychowawczych – przypomina pan Marek.
Do tej pory jego serwis przekazał 112 jednośladów. Czas na kolejną edycję.
- Akcję rozpoczynamy 16 października i będzie trwała ona aż do końca marca 2024r. W tym czasie darczyńcy mogą dostarczać do nas rowery – informuje Marek Bartkiewicz. - Rowery przyjmujemy w każdym stanie. Mile widziane są rowery sprawne, zalęgające w państwa garażach ale również zajmiemy się tymi wymagającymi naprawy. Wyremontujemy je, a jeżeli nie będą nadawały się do remontu, posłużą jako części do innych rowerów.
Przypominamy - rowery można dostarczać bezpośrednio do sklepu rowerowego, lub skontaktować się w sprawie przekazania telefonicznie pod nr tel: 603-057-174.













![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze