Remisem 1:1 zakończyła się potyczka Podlasia w Ożarowie ze Starem Starachowice.
Szymon Kamiński swoją bramką zapewnił remis Podlasiu.

Star Starachowice - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (1:0)

Star: Lipiec - Majdanewycz (82 Zając), Braciak, Jagiełło, Styczyński, Wcisło, Duda (82 Palonej), Puton, Kośmider (64 Ambrozik), Handzlik (70 S. Kot), Śliwiński (64 Stanisławski)

Podlasie: Misztal - Podstolak, A. Kot, Avdieiev, Pacek, Kamiński, Orzechowski, Pigiel, Jakóbczyk (46 Kobyliński), Lepiarz (90+1 Kurowski), Wyjadłowski (85 Majbański)

Żółte kartki: Duda 66 - Pacek 16, Kamiński 23, Pigiel 42, Misztal 89.

Czerwona karta: Pacek 69 (druga żółta).

W 8 minucie miało miejsce zamieszanie pod bramką Podlasia. Jeden z gospodarzy nie trafił w piłkę będąc w dobrej sytuacji. Chwilę później obok bramki Rafała Misztala z ostrego konta strzelił Mateusz Jagiełło. W odpowiedzi w dobrej sytuacji był Kacper Jakóbczyk. Jego strzał po krótkim rogu bramki złapał Paweł Lipiec. W 12 minucie Przemysław Śliwiński dał prowadzenie gospodarzom strzałem w okienko po dośrodkowaniu Macieja Styczyńskiego z prawej strony. W 32 minucie Mateusz Wyjadłowski odebrał piłkę bramkarzowi rywali. Zagrał do Damiana Lepiarza, którego strzał zblokował obrońca. W 38 minucie ponownie uderzał Lepiarz, a piłkę lecącą w okienko bramki na róg z trudem wybił Lipiec. W 57 minucie w zamieszaniu na przedpolu bramki gospodarzy, nie udało się żadnemu z bialczan oddać strzału. Chwilę później po uderzeniu z rzutu wolnego Wyjadłowskiego ponownie było groźnie pod bramką gospodarzy, bez efektu bramkowego. W 69 minucie Pacek po gwizdu odrzucił piłkę za co otrzymał druga żółtą kartkę i Podlasie musiało od tej pory grać w dziesiątkę. W 77 minucie z rzutu wolnego Wyjadłowski zagrał piłkę do Marcina Pigiela ten zgrał ja przed bramkarza, a Szymon Kamiński głową skierował ją do bramki ekipy z Starachowic. W 83 minucie bliski pokonania Misztala był Szymon Stanisławski, ale głową skierował piłkę nad bramką. Po chwili po strzale Mateusza Zająca piłka wylądowała na poprzeczce. Star nacierał a Podlasie desperacko broniło swojej bramki. Ostatecznie mimo naporu gospodarzy w ostatnich minutach meczu do końcowego gwizdka utrzymał się remis 1:1.