Jak przekazuje podkomisarz Piotr Mucha, z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, do zdarzenia doszło 4 października tego roku na terenie stacji paliw w miejscowości Kąkolewnica. Na podstawie zebranych materiałów radzyńscy kryminalni ustalili, że 35-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, dokonał kradzieży naczepy ciężarowej marki Schmitz Cargobull.
- Mężczyzna wykorzystał fakt, że naczepa była pozostawiona przez właściciela na terenie stacji paliw. Skradzione mienie ukrył na terenie jednego z parkingów strzeżonych w Radomiu. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 100 tysięcy złotych. Mundurowi odzyskali skradzioną naczepę i przekazali właścicielowi - informuje oficer prasowy.
Wskazuje, że 35-latek został zatrzymany do wyjaśnienia i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. - Na poczet przyszłej kary od 35-latka zabezpieczony zostało ciągnik siodłowy wart około 50 tysięcy złotych. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności - mówi podkomisarz Piotr Mucha.
CZYTAJ TAKŻE:





![Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA] Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-przedszkolaki-dekorowaly-pierniki-zdjecia-1765796280.jpg)
![Rossosz. Mieszkańcy zasiedli do wigilii [ZDJĘCIA, FILM] Rossosz wigilia kiermasz](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-rossosz-mieszkancy-zasiedli-do-wigilii-zdjecia-film-1765795122.jpg)



![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-14-12-2025-1765697551.jpg)


![Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO] Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-mikolaje-slowa-podlasia-rozdali-prezenty-1765835068.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze